Wpis z mikrobloga

Ciekawe dlaczego Baxton nie publikuje tego filmu. Nie wiem, chodź się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast trzeba mu oddać, że kolejny raz tak samo jak przy pandorze rozegrał to wszystko wykwintnie, mimo wywrotki z filmem Nitro (no tu akurat okazało się że to Sylwek go wsadził na minę).

A szkoda, bo fajnie się działo i było co oglądać a teraz znów tryb stypy.

#famemma
  • 17
  • 0
@odyn88: My mieliśmy w avatarach i na belce Natana, który mieszkał z Boxdelem, występował na aferkach/FREAK i wspólnie wymyślali akcje na konfy. Więc to tak jakby pośrednio na tej belce był sam Boxdel więc z tymi normikami to bym się tak nie zapędzał.
@shelkofy tak między nami, myślę,że gorsze jest to,że nie umiesz wyrazić przez słowa co masz na myśli niż spacja lub duża litera, nawet nie ma co z tym dealować zbytnio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@shelkofy: Skoro zarzucasz mi błędy, to warto samemu ich nie popełniać jak chce się kogoś innego pouczać. Potem klasycznie "wiedziałem że tak odpowiesz". Po prostu zagrałem Twoimi kartami :) Pozdro.
@RafDan gdybym ja grał Twoimi kartami to bym powiedział że to bait, już wyżej Ci wytknąłem,że mnie każdy zrozumie mimo dużej czy małej literki albo spacji.Ty za to mylisz po prostu słowa i ich znaczenie. Zgadzam się z tym co powiedziałeś, warto znać się lepiej jak pouczam. Ale mimo wszystko wszystko ma swoje granice xD