Wpis z mikrobloga

@ChristianHorner: byłem tu wyśmiewany że na górce, daleko od centrum. Osiedla w okolicy dzisiaj 2xceny którą ja płaciłem, tramwaj puścili, osiedle się ucywilizowało. Jakaś pozycja wyjściowa jest ale to tylko 55m2 więc przydałoby się coś 30-40 metrów więcej.
  • Odpowiedz
@ChristianHorner: spadkowicze "kręcą bękę" tutaj z każego kto kupił mieszkanie, niezależnie czy w 2010, 2015 czy 2020 sami dawno już płacąc za wynajem więcej niż kosztowałoby ich mieszkanie gdyby się jednak zdecydowali, oczywiście oprócz micka, on może mieszkać z rodzicami za darmo i nie ma na wkład własny
  • Odpowiedz
@Deska_o0 Spadkowicze już dawno mają mieszkania, tylko liczyli że jak ceny spadną to za oszczędności kupią sobie kolejne. Tylko mocno się przeliczyli. Przecież jak ktoś wynajmował i miał zdolność kredytową to od razu brał mieszkanie, żeby nie płacić za wynajem komuś, nie znam na żywo nikogo kto wynajmował i czekał żeby kupić mieszkanie z 50 tys złotych taniej za 2 lata.
  • Odpowiedz
Spadkowicze już dawno mają mieszkania


@Marek_Licyniusz_Krassus: xD

Przecież jak ktoś wynajmował i miał zdolność kredytową to od razu brał mieszkanie, żeby nie płacić za wynajem komuś


@Marek_Licyniusz_Krassus: oczywiście, zwłaszcza że do kredytu nie potrzeba wkładu własnego

nie znam na żywo nikogo


@Marek_Licyniusz_Krassus: fantastycznie, a teraz żeby nie być gołosłownym to napisz ilu z tych tagowych spadkowiczów znasz
  • Odpowiedz
a pamiętacie jaka beka była kręcona z tych co kupili w 2019? xD ale się pozmieniało


@ChristianHorner: no to teraz jak sprzedaż mieszkanko to kupisz to samo gówno w tej samej, zawyżonej cenie.

Geniusze z wasxD Cieszyć się ze wzrostów kosztów m2 to trzeba mieć nasrane we łbie a najlepiej byc polaczkiem.
  • Odpowiedz
@Protectorx: ale co ja mam sprzedawać, komu? po co? kek
ja się z niczego nie cieszę, tylko mam bekę z ludzi którzy spłacają dalej landlordowi kredyt
musisz przestać równać do siebie, bo mnie od 5 lat ani nie zabolała inflacja ani nie spadły mi zarobki
  • Odpowiedz