Wpis z mikrobloga

Siostra ze szwagrem planują kupić samochód za 100k, oboje dymają w kołchozach, mają dziecko, małe mieszkanie ale kurde suv musi być. Jeszcze spytali czy im pożyczę 20% bo nie mają.
  • 90
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4 bardziej chodzi mi o to że z postu wynika jak by się chcieli pakować w nie wiadomo jaki luksus i zbytek, na który ich nie stać, a wygląda na to że zwyczajnie chcą kupić jakieś zwykle w miarę wygodne auto na które bez kredytu mają 80% kasy :p no chyba że to rzeczywiście jakiś stary trup za sto koła, to mogą sobie nie zdawać sprawy w jakie koszta długoterminowo się pakują
  • Odpowiedz
@Cinoski: SUV za 100k? Chyba dziesięciolatek. Bo jak w miarę nowy to raczej tzw "kompaktowy SUV", który ma więcej wspólnego z hatchbackiem niż SUVem- jest podwyższony i to jedyny plus. W gratisów większa buda, wyższe spalanie, mikrobagaznik i brak miejsca na nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowy dziadkowóz.
  • Odpowiedz
@Cinoski: Dacie? O ja naiwny, pewnie 10 letnie X5/Q5 w golasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Później wykopki zadają pytania "skąd Ci ludzie mają pieniądze na fajne auta" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

30 minut dziennie


@onepnch: gdyby jeszcze to jakoś wykorzystywali, że to SUV. Problem w tym, że oni robią to pod somsiadów, a w gruncie rzeczy wszyscy mają to w d..
  • Odpowiedz
@Cinoski: wykopki przeżywają że ktoś chce kupić auto jakie chce xD

"Ma małe mieszkanie" - niech już wprowadza ta licencję na suvy żeby ci z małymi mieszkaniami nie mogli kupować.

A no i z dzieciakami też nie mogą xD

Powinni kupić taki jak wykopki radzą, bo to jest szczyt inteligencji świata xD

Ha tfu na was.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EconomicDisruption: Uwielbiam to #!$%@? xDDDD Za 100k kupisz np takiego Tucsona z 2020, spełnia definicję SUVa? Co do wad, zapomniałeś o wysokim środku ciężkości jakby ktoś chciał po torze gnać i to by miało mieć znaczenie xD
  • Odpowiedz
gdyby jeszcze to jakoś wykorzystywali, że to SUV. Problem w tym, że oni robią to pod somsiadów


@Kolarzino: Jak wykorzystywać fakt że auto to SUV żeby wykopek był zadowolony?

a w gruncie rzeczy wszyscy mają to w d..


@Kolarzino jedni mają w d, innych jak Ciebie boli d jak widać xD
  • Odpowiedz
@huginn9 ja należę do top 5% najlepiej zarabiających a 3 miesiące debatowałem czy stać mnie na dysona za 3,5k w ratach i następnego Apple watch za 1400 zł ;)
  • Odpowiedz
@Cinoski: Mam podobną historię - znajoma samochód w leasing za 70k kilka lat temu, mieszkanie 30 kilka metrów w dziurze pod Warszawą z małym dzieckiem. Żeby było śmieszniej poważnie je uszkodziła w pierwszym miesiącu użytkowania
  • Odpowiedz