Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#rozowepaski #zwiazki
Cześć, mam dosyć spory problem z dziewczyną... mianowicie super mi się z nią dogaduje, potrafimy bardzo dużo rozmawiać na sensowne tematy, jest ogólnie otwartą i bardzo w porządku osobą. Jednak nie podoba mi się ona z twarzy, figura jest jak najbardziej okej i ogólnie jak spędzam z nią czas to wiem, że mnie fizycznie pociąga pod tym względem. Jakoś tak wyszło że doszło do naszego pocałunku na drugim spotkaniu, który ja inicjowałem. Za każdym razem jak na nią patrzę to niby nie chce wchodzić z nią w żadną interakcję, a jednak to robię i co raz bardziej się do niej zbliżam. Boje się jednak, ponieważ nie chce jej skrzywdzić i poprostu nie wiem co zrobić w tej sytuacji...co o tym myślicie?
Ps. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i włączenie się w dyskusję.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
Lepiej się w to nie pakuj dalej. Z tego wynika,że chce ci się bliskości, całowania, przytulania, ruchania, ale laska ci się nie podoba, więc jak się trafi taka co się spodoba to tą brzydką zostawisz, i nie będzie miło. Jak ci się z kimś fajnie gada to fajny kolega. Lepiej żeby laska się z twarzy podobała, wiadomo,że z czasem każdy się starzeje, itd.itp., ale wtedy już jest przywiązanie, miłość i wygląd nie
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim Oczywiście, bo ocenianie ludzi wyłącznie na podstawie wyglądu zawsze prowadzi do udanych związków. A przecież wygląd to wszystko, co naprawdę się liczy w relacji. Lepiej odpuść sobie tę dziewczynę, bo jeśli nie spełnia twoich standardów estetycznych, to po co tracić czas na rozmowy na sensowne tematy i wzajemne zrozumienie?
  • Odpowiedz
@kabotyno: ktoś się może nie podobać, ale pogadasz, poznasz i coś zaiskrzy, coś poczujesz i ten krzywy nos wydaje się najsłodszym noskiem na świecie, ale wydaje mi się,że to nie jest sytuacja autora postu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zerwanie niestety będzie raczej najlepszą opcją.
Sam poznałem kiedyś wspaniałą kobietę, która akurat z twarzy mi się podobała, gorzej z ciałem. Po ślubie i latach razem wszystko zaczęło się coraz bardziej #!$%@?ć i uważam, że tak naprawdę pierwotną przyczyną było to, że byłem z kimś kto pomimo wszystkich zalet zbyt daleko odbiegał od mojego ideału i tylko skrzywdziłem nas oboje...:(
Nie byłem w stanie dać jej wszystkiego tego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zdecydowanie daj spokój dziewczynie, zwodzenie i marnowanie czasu, byle kogoś mieć jest straszne i na pewno ją skrzywdzisz prędzej czy później, a tak to ona sobie ułoży życie z kimś innym, albo lepiej spożytkuje ten czas
  • Odpowiedz