Wpis z mikrobloga

  • 136
@Megasuper: Jeszcze można zrozumieć jak przyjeżdżają food trucki z kuchnią całego świata. Dobra jest drogo ale zjem coś czego na co dzień w moim mieście niema. Tyle, ze to zazwyczaj jedzenie z pod budy, które często jest droższe i gorsze, niż w przeciętnej knajpie. Już za tą cenę wolę pójść na kebsa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Megasuper dla mnie to też skandal ale z drugiej strony nie wiem czy patrzyłeś na cenę food trucków. Ja mam akurat auto do sprzedaży pieczywa (w normalnych cenach;) ale zobacz na www.borco.de. Auto nowe proste do sprzedaży pieczywa to 82tys euro netto. A takie pewno z grillami i innymi są jeszcze droższe.
  • Odpowiedz
@Megasuper: I tak im klientów nie brakuje na jakiś festiwalach/zlotach. Sam też lubię, zawsze coś ciekawego można zjeść, fajnie, że to już nie te czasy, że tylko burgery, langosze i churrosy.
  • Odpowiedz
@Megasuper pandemia przyszła i zacząłem pracować z domu. A że piekłem już od dawna dla siebie i znajomych to zacząłem nagle więcej. Potem założyłem fanpage i nagle zrobiło się parę tysięcy osób które polubiły. Rzuciłem więc IT po 18 latach i teraz tylko piekę. Miałem już dość komputerów (choć plusy w postaci pracy zdalnej i wolnych weekendów i wysypiania były zajebiste)
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek o kurde, to zaskoczyłeś. Wcześniej pamiętam Twoje wpisy o IT i do tym hajsie za granicą. A tu odwrót od eldorado IT i piekarnia. Nice. Choć się nie dziwię, jak już doszedłeś do takiego poziomu że można pracować jedynie dla przyjemności. Życzę szczęścia i zawsze udanych wypieków.
  • Odpowiedz