Wpis z mikrobloga

Już trzecia hulajnoga wciągu trzech lat, taniej by mi wyszło jednak zrobić prawo jazdy i kupić samochód xD

Ninebot G30 jest mega wytrzymałą hulajnogą ale brak amortyzatorów oraz niska prędkość na dłuższą metę jest męcząca, spoko hulajnoga na dojazdy do pracy ale średnia do zabawy więc tym razem kupiłem Kukirin G2MAX który może niby rozpędzić się do 55 km/h no i ma solidne amortyzatory.

Z Ninebota z opony leje mi się jakaś czarna lepiąca się maź której ciężko mi się pozbyć, to chyba maiło za zadanie uszczelniać oponę przy jej przebiciu no ale #!$%@?ło całą hulajnogę syfem którego mega trudno się pozbyć, ogólnie uda mi się raczej ją ogarnąć i wymienić opony no ale jednak do zabawy na pewno dużo lepiej spiszę się Kukirin, jedynie to siodełko nie wiem po jakiego grzyba dodają na start skoro w ten sposób się jeździ mega niewygodnie

A jak sobie przypomnę o M365 to aż mi się niedobrze robi, nadal leży rozkręcona w piwnicy totalny syf ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A no i jak się jeździ na hulajnodze na co dzień to akumulator szybko traci zasięgi, po ponad roku niemal ciągłego użytkowania Ninebota G30 mam wrażenie że akumulator ma może z 50% swoich startowych zasięgów :/

#hulajnogaelektryczna #ninebot #g30 #kukirin #chwalesie #m365
Lesrley - Już trzecia hulajnoga wciągu trzech lat, taniej by mi wyszło jednak zrobić ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-07 032634

Pobierz
  • 2