Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka: I co, potem taka laska musi codziennie wstawać pierwsza, żeby jej nigdy nie zobaczył bez tapety?
Posrane to jest. Tym bardziej, że w internetach jest mnóstwo przykładów, jak z jakiegoś bezzębnego ćpuna robi się przy pomocy tony gipsu coś, co przypomina kobietę. Wolałbym od razu wiedzieć jak ktoś wygląda w naturze, a nie w masce.
  • Odpowiedz
ma, dużo mężczyzn brzydzi się kobietami które nie robią sobie rzęs, brwi, nie malują się etc. Więc czemu nie


@ZenujacaDoomerka: Gówno prawda, raczej problemem jest to iż dość spora część kobiet próbuje sobie usprawiedliwić w ten sposób brak własnej pewności siebie i swoje kompleksy oraz to, że makijażem tworzą swoją urodę nie podkreślają jak to powinno wyglądać.
  • Odpowiedz
@bukszpryt: jest różnica między tapeta a makijażem
Widzisz na ulicy setki kobiet które co miesiąc chodzą na laminację rzęs, brwi, płacą za hennę pudrowa i to tylko po to by właśnie bez makijażu wyglądać dobrze xD a chłopy nie rozróżniają naturalnej od zrobionej i tak.
  • Odpowiedz
Wszystko jakieś grosze, jeżeli kawaler do randki wnosi mieszkanie w którym będzie ciągła, żeby nie musiała w samochodzie jak cyganka z taboru.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: nie prawda. Zgodzę się z @ZenujacaDoomerka. Ja się nie maluje w ogóle, bo mi się nie chce i poza tym nie umiem, bo mnie nikt nigdy nie nauczył i jakoś nie mam motywacji do uczenia się sama. W dodatku kosmetyki są drogie XD
Tak czy siak codziennie chodzę bez jakiejkolwiek tapety czy makijażu. 90% facetów nie postrzega mnie nawet jako kobietę. Widzę jak np na mieście idzie przede mną
  • Odpowiedz
Widzisz na ulicy setki kobiet które co miesiąc chodzą na laminację rzęs, brwi, płacą za hennę pudrowa i to tylko po to by właśnie bez makijażu wyglądać dobrze xD


@ZenujacaDoomerka: ale to nasza wina że urodziłyście się brzydkie i potrzebujecie tych wszystkich zabiegów by wyglądać dobrze? xD
  • Odpowiedz