Wpis z mikrobloga

Jutro z radością wstanę o 5, żeby odwieźć mojego syna na pierwsze zawody z zapasów. Chłopak trenuje już 2 lata i stwierdzam, że sport totalnie pomógł nam w życiu. W pierwszej klasie syn miał problemy z kolegami. Uwzięli się na niego, dokuczali mu, były przepychanki i inne takie. Nie pomagały rozmowy z rodzicami i wychowawca. Chłopak wychodzil często ze szkoły z płaczem, że on tam więcej nie pójdzie. W drugiej klasie zapisałam go na treningi. Usprawnił się fizycznie, zakupmlowal się z chłopakami ze starszych klas. Zyskał dużo na pewności siebie. Dwa razy była taka sytuacja, że ktoś chciał się bić i syn sprowadził pacjenta do parteru zakladajac mu biodro. Od tamtej pory jest spokój. Jest kozakiem i już nikt nie podskakuje. Sport jest potrzebny w życiu młodego człowieka. Trzymajcie jutro kciuki za młodego!
#chwalesie #sport #dzieci
  • 200
  • Odpowiedz
@Belbiteo dawaj zakladajcie biodro, 69, nelsona, podduszanie. Rozmowy z rodzicem i wychowawcą nie pomagają. A tak zupełnie serio że chłopak umie się obronić. Nie uważasz że może to pójść w zła stronę i to on może zacząć atakować pod byle pretekstem? Szczególnie kiedy w rozwiązywaniu konfliktów w ten sposób ma twoją ogromną aprobatę? Pozdro
  • Odpowiedz
  • 272
@TonyMalin: chłopak umie się obronić. Zawsze przybierał postawę ofiary. Teraz potrafi położyć atakującego tak, że nikomu się krzywda nie dzieje. NIGDY nie rozpoczął bójki. Walka na treningu pod okiem trenera to co innego niż lanie się na przerwie. Mój syn się nie leje z kolegami.
  • Odpowiedz
@TonyMalin ej stulejko nie placz, chlopak po prostu nie da sobie na leb wejsc i to mu wyjdize wylacznie na dobre i uchroni przed glupimi sytuacjami.

Nie kazdy jak dostanie troche sily i pewnosci siebie to od razu idzie grzac innych bo niektorzy maja rodzicow, ktorzy pomagaja ksztaltowac dobre postawy.
  • Odpowiedz
@Belbiteo: ja taka śmieszna sytuację pamiętam, że chcieli mnie generalnie pobić w szkole
I gość szukał zaczepki i mówi że dawaj na solowke po szkole

A ja na to że jutro, albo że zobaczę w kalendarzu

I tak przychodził i przychodził aż w końcu zapomniał

Później pamiętam że znowu się spotkaliśmy i znowu że na solowke
A ja ze go kocham xd

I jego tępy łeb nazwał mnie pedałem i się
  • Odpowiedz
@Belbiteo: To właśnie mnie zawsze wkurzało xD że musisz się nauczyć bić, napierdzielać ludzi bo inaczej nie dadzą ci spokoju. Gatunek ludzki jest beznadziejny, tak jak by nie mógł sobie żyć spokojnie bez uczenia się przemocy fizycznej...
  • Odpowiedz
to super ekstra że twój syn bije inne dzueci! Tak trzymaj!


@TonyMalin: mówili ci, żeś upośledzony. 85% ćwiczących sporty walki nie atakuje jako pierwsi. Są nauczeni pokory, samodyscypliny oraz szacunku. Nie tak jak ty.
  • Odpowiedz
  • 39
@Belbiteo dawaj zakladajcie biodro, 69, nelsona, podduszanie. Rozmowy z rodzicem i wychowawcą nie pomagają. A tak zupełnie serio że chłopak umie się obronić. Nie uważasz że może to pójść w zła stronę i to on może zacząć atakować pod byle pretekstem? Szczególnie kiedy w rozwiązywaniu konfliktów w ten sposób ma twoją ogromną aprobatę? Pozdro


@TonyMalin
nie rozumiesz mechanizmu, pewnie nie uprawiales nigdy sportu na serio.

Sport pomaga rozładować emocje i energie -
  • Odpowiedz
A tak zupełnie serio że chłopak umie się obronić.


@TonyMalin: jeszcze nie jest za późno. Idź na jakieś treningi walki, to Ci się w głowie poprawi. Zyskasz pewność siebie i nie będziesz pisał gupich komentarzy. Tak na serio. Ja od rozpoczęcia treningów biłem się raz pręrez okres 20 lat.
  • Odpowiedz