Wpis z mikrobloga

@MajkiR: Skoro to 125 to zakładam, że jeździsz na B i nie robiłeś kursu - w takim razie moją złotą radą będzie wykupienie paru godzin pod okiem instruktora. No i gratuluje junaczka bo jest elegancki, będziesz się świetnie bawił.
  • Odpowiedz
Samochody są wszędzie.


@Marek_Tempe: Pal licho.
99% z nich łamie przepisy dotyczące prędkości.

Mnie dziś 4 wyprzedzało na drodze 50 jak jechałem 50.
#!$%@? zwierzęta łamiące przepisy gdzie się da.

Policja powinna stać co 200m bo tylko wtedy p0laczki przypominają sobie zasady ruchu
  • Odpowiedz
Przy okazji jakieś złote rady dla początkującego?


@MajkiR: jeżeli to nówka, to jak kiedyś też sobie oglądałem 125ki jakie są dostępne na rynku, to Junaki miały opinię "co 200 przejechanych kilometrów sprawdzaj, czy się śrubki od wibracji nie zaczęły odkręcać".

99% z nich łamie przepisy dotyczące prędkości.

(samochody)

Mnie dziś 4 wyprzedzało na drodze 50 jak jechałem 50.

#!$%@? zwierzęta łamiące przepisy gdzie się da.


@MePix: ale to jest norma,
  • Odpowiedz
"co 200 przejechanych kilometrów sprawdzaj, czy się śrubki od wibracji nie zaczęły odkręcać".


@MrDracek: Jak miałem Rometa, to pamiętam, że jedyną rzeczą, która mi się odkręciła, był podnóżek pasażera. Ale ja brałem od pierwszego własciciela, ze znikomym przebiegiem. On w sumie też twierdził, że nic w nim nie dokręcał.

Wszystko zalezy, na jakiego importera się trafi.
  • Odpowiedz
  • 0
@MrDracek: Też się z takimi opiniami spotkałem, w tym modelu już dali nakrętki samokontrujące i póki co 200 km i nic nie odpadło ()
Dodatkowo nie wiem czy to standard, ale zaznaczyli mi pozycję praktycznie wszystkich nakrętek względem śruby i na razie nic się nie przesunęły.
@Zielony34 A to muszę u siebie zwrócić uwagę
  • Odpowiedz
Również polecam kilka godzin w dobrej szkole nauki jazdy. Ciuchy ciuchy ciuchy! Manewry zawsze wykonuj spokojnie (stopniowo zwiekszaj/zmniejszaj siłę hamowania), regularnie np wyjeżdżając z domu cwicz hamowanie awaryjne i szybkie wymijanie przeszkód (np studzienka). Zbliżając się do skrzyżowan/wyjazdów gdy nie masz pewności, że kierowca Ciebie widzi, dobrze zrobić mały wężyk kierownicą
  • Odpowiedz