Wpis z mikrobloga

Potrafi mi totalnie randomowo zaciąć kompa podczas grania, nie jest to nagminne natomiast irytujące bo może wystąpić randomowo w każdej chwili. Zacina w taki sposób ze nie da się nic zrobić oprócz zrestartowania fizycznie, dźwięk w głośnikach bzyczy a obraz staje. Zasilacz nie wyrabia czy system przeinstalować? grafikę dopiero co kupiłem także z nią wszystko wporzadku (na poprzedniej było podobnie zresztą) Zasilacz 450w Corsair, rx6600, i5-9400f #gry #komputery #informatyka #elektronika
  • 22
  • Odpowiedz
@cacum3 niestety nie zbytnio, ale lubi mi powydawac komputer dziwne dźwięki od czasu do czasu zwłaszcza przy wymagających grach, tu cos pobzyczec tu cos poswiszczy wiec pewnie kondensatory albo inne wsio
  • Odpowiedz
@EnderWiggin @pawel-oszust @Evurak @cacum3 panowie ale jeśli nawet to byłby ram a ja cos źle sprawdziłem, to na jakiej zasadzie mi wywala w losowych momentach? po prostu taka specyfika zepsutych kości ze sobie ot tak mogą to zrobić czy jest jakas zależność? chociaż w sumie nie wiem o co was pytam, pewnie by można było gdybać a gdybać i raczej nie znacie odpowiedzi na to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: mialem podobna konfiguracje i podobny problem. Okazalo sie winne oprogramowanie od Asus-a. Rozwiazaniem bylo przestawienie uruchamiania ich uslug ArmourySocketServer i ArmourySwAgent jako "SYSTEM" a nie "USER". Ewentualnie tak jak ktos juz pisal, wadliwa pamiec.
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: polecam zanotowac godzine/minute restartow i sprawdzic w Event Viewer co to powoduje. Jesli beda sie powtarzaly te same apliakcje/uslugi to tam szukalbym problemow. Jesli bedzie to w roznych sytuacjach to byc moze jest to problem z pamiecia RAM. Wtedy sprawdz za pomoca MEMTEST(Hirensbot).
visionsense - @TadzioNorek: polecam zanotowac godzine/minute restartow i sprawdzic w ...

źródło: eventViewer-1

Pobierz
  • Odpowiedz