Wpis z mikrobloga

Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiarze: Fajnopolackie media MILCZĄ w sprawie zabicia polskiego wolantariusza.

Rzeczywistość: Wszystkie media o tym mówią.

Konfiarze: Dlaczego Polski rząd ignoruje sprawę???

Rzeczywistość: MSZ zapowiedziało walkę o odszkodowanie.

Konfiarze: JE Bosak jest jedynym politykiem który zareagował w sprawie polskiego wolontariusza.

Rzeczywistość: Wielu polityków z różnych opcji zareagowało. Reakcję MSZ zalinkowałem wyżej, oprócz tego np. Hołownia albo Żukowska.

Konfiarze: Rosja nigdy nie zabiła żadnego Polaka.

Rzeczywistość: No #!$%@? mać xD Jeden, bardzo podobny przykład: "Nie żyje polski wolontariusz, ranny w rosyjskim ostrzale w Ukrainie"

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #izrael #polityka
lubiepickakao - Krótki przegląd kłamstw konfiarzy z ostatnich 24h w gorących

Konfiar...

źródło: konfiarze

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Mateo353: Nie, ja wypowiedzi konfederacji nie popierałem i nie popieram.

Chodzi tylko o to że rozumiem dlaczego polska reakcja może wydawać się niewystarczajaca.
I jednocześnie rozumiem dlaczego taka jest.

A przy okazji ta lista OBURZONYCH jest pięknie spójna z listą środowisk które próbują osłabić polskie sojusze i pozostawić na na łasce J.E. wiadomo kogo...
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka:

ja osobiście jestem antysemitka rasistką i homofobka


I akurat ze wszystkich możliwych partii gdzie większość to lewactwo, którego się brzydzisz #!$%@? non stop na Konfederację :D kogo ty chcesz nabrać XD
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: wstałem dopiero i doceniam to jak się ładnie zesrales xD nie rozumiesz, że porównuje skalę z akcji z Braunem do tej z teraz, a nie że się zesrałem ze totalnie nic nie piszą, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pełna mobilizacja w Sikorskich kurnikach dziś xD
  • Odpowiedz
Rzeczywistość: Wszystkie media o tym mówią.


@lubie_pic_kakao: jednocześnie uczciwie trzeba przyznać, że kompletnie oczywiste jest, że szum medialny który wywołała akcja Brauna, w relacji do skali szkodliwości i tragedii obu sytuacji jest całkowicie absurdalny, nikt z funkcjonującym mózgiem przez sekundę temu nie zaprzeczy.

Natomiast jest to prędzej obserwacja sensacyjności mediów niż uległości wobec Żydów, co wielu chciałby z niej odczytywać
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka
"bo nie mam takich samych poglądów jak ty? Ojoj :((("

Jak można nazwać bycie rasistką czy homofobką poglądem xd
Ja mam pogląd, że każda kobieta powinna być niewolnicą seksualną jakiegoś przegrywa, jak się nie zgadzasz to no cóż, po prostu mamy inne poglądy /s
  • Odpowiedz
@Prof_Memologii: normalnie. Może nie homofobka a Transfobka bo to mi jako kobiecie uwłacza, że ktoś próbuje zrobić ze mnie osobę macico dodatnią.
Rasizm wynika z tego że dużo obcowalam z osobami z innych kultur i ci ludzie po prostu są szkodliwi co dobrze też obrazują statystyki
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: mnie to zastanawia, czy wam ktoś za to płaci, wybory się już skończyły przecież, czy macie po prostu życie smutne jak #!$%@?, że nie macie nic ciekawszego do roboty w ciągu dnia. Tak czy siak, współczuję.
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: konfabulaci spamują kłamstwami i populizmami? stare, znałem.
Za każdym newsem gdy konfa kogoś masakruje za chwile pojawia się dementi. A i tak są dzbany co mówią coś o głosowaniu na nich by przywrócić normalność xDDDDD
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: przecież to wynika z nastawienia naszych mediów do izraela, wiec wywróżyli, że sprawa będzie wyciszana. Niektóre media, a nawet Ministerstwo nie używa słów kluczowych, czyli izrael, IDF, nawet twitter ich poprawia nadając kontekst wypowiedzi. Nie wszystko jest czarno białe. Nie dziwiłbym się tego że Konfiarze dmuchają na zimne, a druga sprawa wywierając tym samym nacisk, który przynosi pozytywny efekt. Izrael od ataku na wolontariuszy nie ma w rękawie karty antysemityzmu.
  • Odpowiedz