Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@FotDK co znaczy penisowi przekonał. Ja nie pedź. No chlebek nie powinien być wykupowany prz z najbogatszych żeby spekulować na nim i sprzedać drożej jak jest głód i nie starcza żarcia ludziom se
  • 0
@zapalara

Okej zwróbmy tak, ale zróbmy też, że z prawnego punktu widzenia taki dom będzie niesprzedawalny, bo niby jak ma następny kupujący sprawdzić jego jakość? Odkopywać sobie fundamenty i zrywać izolacje i testować w niezależnym laboratorium?
  • 0
@aczutuse skoro tak easy na giełdzie, to leć, graj, kupisz chatę za 2 miliony. Giełda to ryzyko. Za głupiego się nie uważam, ale po wyjściu na zero podziękowałem grze na giełdzie. To naprawdę trzeba ogarniać, zwykła matematyka to za mało.
@Czoso: a dlaczego? Jak ktoś chce kupić to niech kupuje. Może sobie ekspertyze zrobić, albo budujący będzie sobie robić zewnętrzne audyty przy budowie jesli planuje odsprzedawać. Czemu zakazywać? Czemu znowu rząd ma się wtryniać? Ludzie potrafią myśleć.
via Android
  • 0
@vartan a nieruchomości to nie ryzyko? Trafisz na chama to Ci na 2 lata zajmie chatę i zdewastuje nie płacąc. Robię 5% r/r rocznie w moich inwestycjach. Więcej niż jakbym wynajmował chatę.
czemu, to byłby dość prosty przepis.


@Kajtosz: masz dowolność zawierania umów w Polsce, możesz tak podpisać umowę pośrednictwa, że kasa od razu ląduje u właśiciela a Ty jako fliper nie nabędziesz miekszania na własność przez np. 2 lata a w tym czasie na spokojnie znajdziesz kupca.
a rentierstwo jest pasozytnictwem


@aczutuse: to są jakieś wasze fanstasmagorie - doradca podatkowy/księgowy, prawnik, czyściciel, solidna pani od sprzątania, "złota rączka" to są najpotrzebniejsi ludzie których mam wciągniętych na listę płac w pierwszej kolejności. Wydatki - w zależności od mieszkania (czy dla studentów na pokoje czy dla klienta premium) to remont co 5 albo lat i co rok, po studentach odświeżać trzeba co roku, bo chlew jakiego potrafią narobić jest NIEWYOBRAŻALNY.