Wpis z mikrobloga

@PaprotkanaOknie
A jakie były lepsze czasy na dziecko od obecnych? Ile lat ma cywilizacja? Z 6 tysięcy? To kiedy był lepszy czas na posiadanie dzieci? W 16 wieku? 5? A może przed Chrystusem? No kiedy?
  • Odpowiedz
brawo jedna wojna tuz pod nosem, kolejna w gazie ale trzeba robić dzieciaka ( ͡º ͜ʖ͡º) bo 800 plusy rozdajom i laptoki


@maras_zaraz_go_udusisz: no wiadomo, może tak po 70tce opa się już świat wyreluguje i niech tam się wtedy namnaża :)
  • Odpowiedz
@PaprotkanaOknie:

człowiek sie cieszy i chwali


Popełnieniem szkodliwego czynu nie należy się chwalić, ani tym bardziej cieszyć.

tez nie rozumiem jak w tych czasach można się decydować na dziecko


Decydowanie się na dziecko jest błędne w każdych czasach.

ale to nie powód żeby tak wyzywać ludzi


Informacja o tym, że doszło do spłodzenia, jest dobrym powodem do tego, aby uzmysłowić rozpłodowcom, że źle się stało.
  • Odpowiedz
Informacja o tym, że doszło do spłodzenia, jest dobrym powodem do tego, aby uzmysłowić rozpłodowcom, że źle się stało.


@efilist: zanim odkryłem czarną listę, myślałem że ci antynataliści to jakiś zbiorowy trolling czy jakieś nawiązanie/szydera z czegoś, o czym nie wiem.

Niedługo później uświadomiłem sobie ze Wy naprawdę jesteście pieprznięci.
  • Odpowiedz
@Togira_Ikonoka: ode mnie wszystkiego dobrego a wykop jak wykop - nie trawi niczego co związanego jest z małymi ludźmi, czego zwieńczeniem jest taka Neko Chan, wypisująca pod każdym podobnym wpisem, ze nie ma czym się chwalić, czy wyznawcy antynatalizmu. Wstaw zdjęcie kotka to zsikaja się w majtki z radości.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Jakbyś zauważyła nie jestem antynatalistką o czym wcześniej napisałam nawet na tagu i mi się wydawało, że jestem. A moim zdaniem naprawdę nie ma się czym chwalić. Można gratulować itd tylko po co? Nie lepiej pogratulować, gdy dziecko pojawi się zdrowe na świecie?
Aż bym chciała coś napisać, ale wolę nie zapeszać ()
  • Odpowiedz
@maras_zaraz_go_udusisz: czyli ludzkość powinna przestać się rozmnażać bo toczy się wojna? Czy były kiedyś dobre czasy na rozmnażanie się? Zawsze jest coś: wojna, kryzys, epidemia i #!$%@? wie co jeszcze. Należy zamknąć się w piwnicy i czekać aż zdechniemy? Wykopkom nigdy nie dogodzisz. Nie rodzą się dzieci- źle. Rodzą się- jeszcze gorzej.
@Togira_Ikonoka gratulacje! Tym bardziej, że piszesz że w odpowiednim momencie życia się trafiło.
  • Odpowiedz
Jakby np. takie sarny czekały na to, aż trawa będzie bardziej zielona, albo zniknie zagrożenie ze strony wilków, to już by ich nie było


@engelsman: i gdzie problem?

czyli ludzkość powinna przestać się rozmnażać bo toczy się wojna?


@Belbiteo: Wojna to jedna z form problemów, które dopadają istoty w mechanicznym Wszechświecie.

Czy były kiedyś dobre czasy na rozmnażanie się? Zawsze jest coś: wojna, kryzys, epidemia i #!$%@? wie co jeszcze.
  • Odpowiedz