Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam takie wpisy. OP się zesrał, bo ludzie wykopują coś nie po jego myśli, a inne trollowe konta mu przyklaskują. Płaku płaku, bo ludzie śmią mieć inne zdanie i poglądy niż oni.

Jakoś wam neuropki nie przeszkadzały ostatnie lata, kiedy główna była przejęta przez neuropejskie boty przepychające listami do zwoływania dziennie od 5 do nawet kilkunastu znalezisk tylko uderzających w Konfederację. Jankes, Jarusek, Gromota, Koraluk, Lukardio, Zuldzin i wielu innych wam nie przeszkadzali, tylko wykopywaliście gównoznaleziska z wywieszonymi jęzorami o tym, że Mentzen się spierdział. Nie przeszkadzało wam robienie kilku znalezisk z jednej, pociętej wypowiedzi jakiegoś konfiarza. Wszystko wykopywaliście.

Łapcie link do wpisu, aby poczytać kto w ogóle jęczy - osoby, które w tym temacie powinny zamknąć mordy.
https://wykop.pl/wpis/75696625/glowna-zostala-przejeta-przez-pisowskie-szury-nie-

#bekazlewactwa #neuropa #lewackalogika #konfederacja #bekazpodludzi #polityka
USSCallisto - Jak ja uwielbiam takie wpisy. OP się zesrał, bo ludzie wykopują coś nie...

źródło: IMG_6649

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • 31
No i wpis oczywiście pełen tradycyjnej narracji Konfederacja=PiS. Ależ ich boli, że ludzie się na to nie nabierają pomimo tylu lat tej tępej propagandy.
  • Odpowiedz
Ależ ich boli, że ludzie się na to nie nabierają pomimo tylu lat tej tępej propagandy.


@USSCallisto: Jak się nie nabierają, skoro dlatego Konfa przegrała w wyborach? XD
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Dobrze gada, nie da się tego portalu przeglądać przez pisowskie i konfederackie boty. Zostaniesz sam niedługo z innymi pisowskimi botami i z kim będziesz wyimaginowane wojenki prowadził? Chyba sami ze sobą będziecie musieli walczyć, bo nikogo innego nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 6
@AlbertoBarbosa: czyli - dlaczego nie widziałem wpisów tych co teraz narzekają wtedy, kiedy wykop był przejęty przez lewą trollownię m.in. użytkowników, których wymieniłem w moim wpisie?

Wydźwięk zalinkowanego wpisu jest taki, że prawactwo opanowało i zniszczyło Wykop, nad czym biedne neuropki ubolewają. Tylko, że tak naprawdę nie o to tu chodzi. Chodzi o to, że po tym, jak większość spamerów politycznych została albo pobanowana, albo przeniosła się na Twittera, bez zorganizowanego
  • Odpowiedz
  • 2
@AlbertoBarbosa: o moje życie poza wykopem się nie martw. Jest dobre i udane. Ale oczywiście spodziewałem się tego, że koronnym argumentem będzie zaraz zarzucanie mi jakiejś formy przegrywu. Ja po prostu w wolnej chwili sobie kręcę bekę i wytykam debilizm i hipokryzję takim ludziom jak ty i twoi koledzy. To, że nie dostrzegasz oczywistych rzeczy i tego, jak wykop wyglądał i jakie poglądy miał na przestrzeni lat to już twój problem.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Trolle PO PIS kacapskie i ukraińskie są do usunięcia w każdej chwili kilkoma kliknięciami, ale Michał tego nie zrobi i umyślnie je hoduje bo by mu ruch spadł, a myślicie że z dotacji tak łatwo wyżyć? To tak jakby ktoś szukał ruskiego kolaboranta..
  • Odpowiedz
No i wpis oczywiście pełen tradycyjnej narracji Konfederacja=PiS. Ależ ich boli, że ludzie się na to nie nabierają pomimo tylu lat tej tępej propagandy.


@USSCallisto: ciekawe, Korwin się nabrał i mówił o tym że miała być koalicja. Bosak też się nabrał bo mówił że współrządzenie z pisem byłoby świeżym powiewem dla Polski. Konfederacja też się nabrała startując w koalicji do samorządowych. Wipler i Tyszka tak się nabrali że nawet wstąpili kiedyś
  • Odpowiedz
bo ludzie wykopują coś nie po jego myśli


@USSCallisto: nie ludzie, chyba że się zwołują, nie widzę innej opcji na kilkadziesiąt wykopów dosłownie w momencie dodania

pełen tradycyjnej narracji Konfederacja=PiS


@USSCallisto: przecież istnienie konfedepisu to fakt, nie dość że idą wspólnie do wyborów to konfederaci bardziej płaczą nad rozliczaniem bandytów z pisu niż sami pisowcy
  • Odpowiedz
@USSCallisto: no nie wiem, ale zrobiłeś. No chyba że jednak popierasz pis nie konfe?

Myślałem że konfe bo tak by wynikało z ubolewania nad atakowaniem konfy juz w Twoim wpisie
  • Odpowiedz
  • 3
@Deska_o0: dla was każde wyrażenie wątpliwości co do legalności jakiejś akcji to obrona PiS i jawna koalicja. Odbicie TVP? Nawet Wielgus dopytywana przez dziennikarza, czy wszystko było zgodne z prawem, nie odpowiedziała, że tak, ale, że musieli to zrobić. Słowa Bosaka o tym, że nie widzą powodu do wydalenia rosyjskiego ambasadora neuropa zamieniła na stanie w obronie Rosji. Jak dzień później wicepremier, poseł Lewicy powiedział to samo co Bosak to już
  • Odpowiedz
dla was


@USSCallisto: jestem jeden, i proszę się zwracać do mnie w liczbie pojedynczej, komuna minęła, całą resztę pomijam bo standardowo jak na konfedepisowca przystało nie odniosłeś się do niczego co pisałem tylko bohatersko wymyślasz chochoły z którymi później walczysz, nie dziw się więc że jesteś traktowany jak bot który nie ma nic do powiedzenia
konfedepis to fakt, wystarczy spojrzeć na wspólne listy
  • Odpowiedz