Wpis z mikrobloga

#kikiswiat Dla kontentu Jasiu wywiezie rodzinę w miejsce gdzie bez auta to można co najwyżej wodę ze studni wyciągnąć. Jak dzieci dorosną to wszystko mu wygarną. Już lepiej niech jedzie do tej Tajlandii bo przynajmniej będziemy mieli ładne widoczki i pewnie kupę różnych problemów. Najbardziej dziwie się Kasi, że godzi się na takie życie. Przecież oni gdyby nie jakieś oszczędności i kasa z yt już dawno chodziliby do mopsu po zasiłek
  • 10
@Kuntakintos: mało wiesz, oj mało.... żyli jak żule, sam naprawiał byle druciarsko, narzekał na brak siana, zamiast pracy (bo to oboje nierobów) utrzymywali się wlasnie z wynajmu, a to co udalo im sie z TRUDEM (!) jak sam mowil oszczedzic przeznaczyl na uzywana stara brytyjska przyczepę i zaczal kanal dla sebixów. Potem poszlo drugie mieszkanie na crypto, 15x zarobione + YT i żyje jak milord.
@hecol: ciekawi mnie ile taki biznesmen, mecenas sztuki i filantrop, jak ty zarobił na bitcoinie i ile zarabiasz na wynajmie swoich nieruchomości 😂 Nie mogę się nadziwić, że kogoś swędzą tak mocno kukle, że Jasiu z internetu ma hajs i szasta nim na prawo i lewo, a oni muszą zasuwać po 12h w fabryce azbestu, żeby zapłacić za wynajem kawalerki. To wspaniały dodatek do przygód Jasia. Cieszę się, że odkryłem te
@Kuntakintos: nie pracuje i nigdy nie pracowalem, nie muszę bo mamy internet i latwy hajs, jak widzisz 24h moge tu byc z debilami jak ty i pisac, ciekawe co na to w tej 12h fabryce by powiedzieli? No ale stary cap jak ty tego nie zrozumie. Nie mam tyle siana co Kamil, dobrze trafil i 2-3 razy to opisywal, czego ty - znowu - nie zrozumiałeś. Jesteś niedoje.bem umysłowym i cisniesz
@hecol: ty jesteś jakiś niedorozwinięty? Czemu piszesz do mnie to samo w wiadomości prywatnej i tutaj? Masz wylew? 😂
Przecież ja nie cisnę ludzi, tylko śmieję się z twojego przegrywu. Ale masz rację i ładnie to podsumowałeś, ciśniesz Jasia bo sam masz denne życie. Ten łatwy hajs w internecie to zarabiasz chyba na OF, rozbierając się dla kowbojów z Teksasu 😂 Bo nie uwierzę, że ktoś o intelekcie małpy mógłby zarabia