Wpis z mikrobloga

Jak w ogóle można mieszkać w #uk? Ciągle leje, a jak nie leje to mgła, w ogóle brzydki ten kraj jest.


@Mega_Smieszek: Można, tylko trzeba często latać do słonecznych miejsc w Europie.
  • Odpowiedz
k w ogóle można mieszkać w #uk? Ciągle leje, a jak nie leje to mgła, w ogóle brzydki ten kraj jest. Przecież w tym kraju to depresja gwarantowana.


@Mega_Smieszek: problem w tym, że w Polsce nawet przy dobrej pogodzie depresja jest gwarantowana xD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek:

Na południu pogoda jest akurat dobra, wcale nie gorsza niż w Poslce. Ba, powiedziałbym, że lepsza jeśli ktoś lubi łagodne zimy.

Północ faktycznie jest słaba i pół roku zmarnowane na depresję.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek to nie jest prawda, moim zdaniem to mit powtarzany bez sensu zupełnie. No może w Szkocji tak jest. Mieszkałem w Londynie 10 lat i bardzo mi odpowiadała pogoda. Przede wszystkim zakres temperatur: niezależnie od pory roku ta jest zawsze w zakresie 0-25°C. Praktycznie brak ekstremów.
  • Odpowiedz
@skydancer:

Wystarczy popatrze na roczne opady i nagle sie okaze, ze Londyn ma lepszą pogodę niż Wrocław.

Leeds, Manchester- na tej wysokości już jest słabo.
  • Odpowiedz
Na południu pogoda jest akurat dobra, wcale nie gorsza niż w Poslce. Ba, powiedziałbym, że lepsza jeśli ktoś lubi łagodne zimy.


@Czoso: mieszkam na poludniu od ponad dekady i zawsze powtarzalem, ze klimat jest jak Polska minus zima. ani razu nie pomyslalem, ze pogoda jest #!$%@?. przez pierwszy rok mieszkalem w Cardiif i mialem identyczne odczucie. trzeba pamietac, ze Anglia jest dosc zroznicowana jesli chodzi o pogode miedzy polnoca a poludniem.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: @3k1m @patrol798 @Steven_Hyde @dreadingit @Czoso @Czoso

Widzę że op nie śledzi tagu.

Bo już na ten temat się wypowiadałem nie raz.

Otóż:
Tylko desperat siedzi w UK pomiędzy listopadem a marcem i narzeka, zamiast brać przykład że starszych i mądrzejszych Anglików i jechać na 1-2 miesiące do ciepłych krajów w tym okresie to myśli że jest mądrzejszy od lokalsow,
Nie dostaniesz tyle urlopu to trzeba kombinować i może się przebranżowić
  • Odpowiedz