Wpis z mikrobloga

Czy brak samochodu u faceta to red flag? Ma prawko, ale co mi po nim. Każdy poprzedni miał samochód i zabierał mnie na randki za miasto. Muszę wszędzie jeździć komunikacją, robię to już do pracy. Lubie jeździć tramwajami i pociągiem, ale tak dziwnie, facet powinien mieć auto, choćby miało stać na parkingu. To jednak jakiś status dorosłości
  • 264
  • Odpowiedz
@Ryksa: zastanawia mnie czy takie oczywiste bajty to też robota obcych służb mająca na celu zniechęcanie ludzi do zawierania związków i prokreacji, czy po prostu czysty debilizm autorów
  • Odpowiedz
@G06DbT: są też osoby jak ja, wydali majątek na prawko i nic z tego. 5 razy praktyczny + około 50h dodatkowych godzin, kupa stresu i nerwów a prawka jak niema tak nie było tylko portfel kilka k lżejszy :( i połowa sprzęgła w domowym aucie, bo spaliłem jak się uczyłem xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kupa stresu i nerwów


@mati1990: ale czym tu się denerwować?

są też osoby jak ja


@mati1990: no i okej, ale ty nie wymagasz żeby twoja baba miała prawko, i robiła za twojego szofera. Jeśli patrzysz realnie na sprawę, to nie ma z tym problemu. Ale jeśli żyjesz w jakieś bajce, że baba ma mieć prawko, a chłop nie musi z racji tego, że jest chłopem to coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
@Ryksa: Jak facet nie ma auta to źle i brak dorosłości... Jak kobieta nie ma to spoko mimo, że panuje RÓWNOUPRAWNIENIE. Ale ogólnie samochody to są nieekologiczne, zabijają planetę i trzeba korzystać ze zbiorkomu... ALE JAK NIE MASZ SAMOCHODU TO NIE JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ xD i tak #!$%@? w kółko.
  • Odpowiedz
@Ryksa: Mieszkam w środku miasta powiatowego, taniej mi wychodzi wszędzie taksówkami jeździć bo mam wszęędzie blisko, a jak potrzebuję auta to biorę od rodziców, i tak jest zarejestrowane na mnie i tankuje normalnie
  • Odpowiedz
@mati1990: ale czym tu się denerwować?


@G06DbT: :zawsze tak miałem, nawet na kursie byłem obsrany jak za kółko wsiadałem

byłbym hipokrytą jakbym tak wymagał, tylko i aż tyle zawsze co sam daje wymagam od drugiej osoby
  • Odpowiedz
@Ryksa #!$%@?ąc od tego że to low quality bait to jednak nie wyobrażam sobie być z typem ktory np nie ma prawka i/lub samochodu. ofc sama mam jedno i drugie ale jak np zajdę w ciążę to co, na porodówkę bym musiała wzywać taksę albo jechać tramwajem?xdd facet musi mieć auto albo przynajmniej być w stanie prowadzić samochód jeśli jest wspólny
  • Odpowiedz