Wpis z mikrobloga

generalnie codziennie chciałbym robić jakieś cardio tak, że spalić z 300-500kcal mam do dyspozycji:
-spacer
-rower stacjonarny
-hantle
Robię takie cardio:
spacer+rower
spacer+hantle
rower+hantle
No i jak chcę ćwiczyć codziennie to powoli nie mam siły, albo mam zakwasy xD, mniejszy ciężar? wolniej jechać? co polecacie
#odchudzanie #silownia #mikrokoksy
  • 13
@razdwatrzy55: po pierwsze nie słuchaj komentarzy o Auschwitz, bo piszą je albo osoby ulane, które bf 10% widziały na zdjęciach albo ludzie na koksie. Zanim sam stwierdziłem, że będę redukował tak długo, aż będę miał kratę na brzuchu i nie będę skupiał się na konkretnej wadze, to też myślałem, że cel osiągnę kilka kilogram wcześniej, ale okazuje się, że trzeba schodzić faktycznie nisko, żeby fajnie wyglądać. Wcale bym się nie zdziwił,
jedziesz na wakacje do auschwitz? a potem dziwne że nie ma siły codziennie przejechać kawałka drogi na rowerze xD


@Loginconajmniej4znaki: jezdzenie na rowerze stacjonarnym niespinningowym jest troche inne :) po prostu mam zakwasy po pedałowaniu 90min bez przerwy

jeśli męczy Cię cardio to możesz iść w LISS i po prostu sobie spacerować, raczej nie powinno Cię to męczyć, bo ulany nie jesteś.


@pp93: ale właśnie spacerowanie mnie zanudzi xD juz
Zanim sam stwierdziłem, że będę redukował tak długo, aż będę miał kratę na brzuchu i nie będę skupiał się na konkretnej wadze, to też myślałem, że cel osiągnę kilka kilogram wcześniej, ale okazuje się, że trzeba schodzić faktycznie nisko, żeby fajnie wyglądać. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że będziesz chciał redukować poniżej 75kg.


@pp93: to w sumie zależy czy zrobię mięśnie czy nie, bardziej zależy mi, aby zniknął
bardziej zależy mi, aby zniknął drugi podbródek i twarz się wychudziła niż na ponownej kracie na brzuchu

@razdwatrzy55: No to żryj mniej.
A w cardio znajdź złoty środek żeby się zmęczyć ale do następnego treningu być gotowym.
@RudyZibi: a masz drugi podbródek przy wadze 75? z jakiej wagi schodziłeś? wydaje mi się, że jak będę trochę trenować siłowo to 75 zupełnie mi wystarczy, jak w tamtym roku pływałem to waga stała a twarz się zmieniła
większość czasów licealnych ważyłem 72kg i to było git