Wpis z mikrobloga

✔️ Chcesz przejść swój pierwszy szlak długodystansowy i masz w głowie wiele pytań?

✔️ Chodzisz już na dłuższe dystanse, ale popełniasz błędy i w efekcie nie kończysz trasy, ulegasz kontuzjom, dajesz się pokonać kryzysom?

✔️ Boisz się ruszyć na pierwszą lub kolejną długodystansową wędrówkę?

✔️ Nie wiesz, jak się przygotować do wędrówki, potrzebujesz pomysłów na treningi?

✔️ Nie wiesz, jaki sprzęt wziąć ze sobą na szlak?

✔️ Kochasz góry i szukasz nowego wyzwania?

Zatem zapisz się na darmowe mini-lekcje. Przez dwa tygodnie co dwa dni otrzymasz jedną lekcję bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową.

Czego się dowiesz w mini-lekcjach?

- Jak przygotować się do wędrówki? Dowiedz się, które grupy mięśni wzmocnić i jak.

- Co spakować na szlak? Jakie niezbędne przedmioty musisz mieć, a z czego możesz zrezygnować?

- Jak zadbać o bezpieczeństwo w trasie? Jak wezwać pomoc w górach, kiedy nie masz zasięgu? Jak zachować się w czasie burzy?

- Co jeść na szlaku? W trasie spalisz ogrom kalorii, nawet po 4000 kcal dziennie. Jakie produkty są pożywne, lekkie, łatwe w przygotowaniu?

- Jak radzić sobie z kryzysami? Kryzysy są integralną częścią szlaków długodystansowych. Jak nie dać się im pokonać?

- Który szlak wybrać na początek? To Twoja pierwsza wędrówka długodystansowa? Poznasz trzy szlaki, które polecam.

Zapisy tutaj: https://subscribepage.io/szlaki-dlugodystansowe-darmowy-kurs

Do zobaczenia na szlaku!

#podroze #podrozujzwykopem #weekendowka #gory #szlaki #szlakorlichgniazd #wedrowki #wedrowka #beskidy #polskiegory #polska #turystykagorska #pieszo #przygoda #wyzwanie #beskidwyspowy #beskidmaly
weekendowka - ✔️ Chcesz przejść swój pierwszy szlak długodystansowy i masz w głowie w...

źródło: szlak z Mestii do Ushguli

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@weekendowka @dawid_lbn: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam. TO po 10 sekundach masz Witam, zły dział! Ten temat BYł już poruszany na forum! Jako, że
  • Odpowiedz