Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirek 5/10 here, z dość dużymi standardami dot. doboru partnerki i świadomością badań potwierdzających #redpill #blackpill.
Zastanawiam się, czy nie podjąć ostatniej próby szukania miłości według sprytnego planu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Generalnie jestem mało konkurencyjny w dzisiejszych czasach, szczególnie wśród ojkofobiczno-ksenofilnych rodaczek, więc muszę zbierać "bonus points" gdzie indziej i najlepiej tak, by nakładały się na siebie.

2. Polacy jako zachodni Słowianie są uznawani za w miarę białych, do tego mam niebieskie oczy i jasną cerę, grupą najczęściej wykazującą "white fever" są Azjatki, na co narzeka wielu Azjatów.

3. Polacy (i mężczyźni jako ogół) generalnie będą mieć łatwiej wśród południowowschodnich Azjatek niż wschodnich (Chinek, Japonek, Koreanek) ze względu na standardy wyglądu i wymogi finansowe.

4. Wśród południowowschodnich Azjatek najbardziej stabilne/rodzinne są, średnio rzecz ujmując, Filipinki, chociaż imprezowiczki i miłe konserwatywki są przecież w każdym państwie.

5. Patrząc na zdjęcia dobrze dobranych, stabilnych par (niezależnie od rasy), można zauważyć, że partnerzy mają podobne do siebie rysy/proporcje twarzy.

Planuję zatem przerobić swoje zdjęcie na kobiece, a następnie na zdjęcie Filipinki/Azjatki, dodać opis związany z pożądanymi cechami i zainteresowaniami, a następnie napisać, że oferuję 1 albo 2 tysiące dolarów za znalezienie bardzo podobnej kandydatki, wypłacone w sytuacji, kiedy będziemy ze sobą szczęśliwi przez co najmniej 12 miesięcy. Oczywiście kandydatka poznałaby mój wygląd i opis, tak, by mogła wcześnie się przekonać, czy jestem dla niej atrakcyjny.

Co o tym sądzicie? Jak to zrealizować w praktyce, by nie było krindżu? #pytanie #randki #zwiazki #milosc #seks #azja #azjatka #azjatki #filipiny #filipinka #filipinki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirek 5/10 here, z dość dużymi standardami dot...

źródło: ccef1a1d9c77b869236f47dda5d17f9c

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Co o tym sądzicie? Jak to zrealizować w praktyce, by nie było krindżu?


@mirko_anonim:

Czytało się spoko z początku, myślałem że zadasz pytanie jakie miasto w Tajlandii atakować żeby spotkać fajne babeczki

  • Odpowiedz