Wpis z mikrobloga

Czy używa ktoś z was elektrycznych mat stymulacyjnych bądź innych tego typu urządzeń? Takie które emitują prąd który przepływa przez ciało. Kupiłem taką matę i nie jestem przekonany czy to jest zdrowe i czy to tak ma działać. Już na poziomie 1 całą nogą mi telepie, co ciekawe jedną bardziej niż drugą, a to ma 20 poziomów mocy. Prąd jest raczej słaby bo to działa na USB więc chyba nie grozi porażenie? Sam nie wiem. Czy to tak ma być?

Tak piszą w reklamie
Dzięki zastosowaniu elektrostymulacji, masaż jest bardzo skuteczny i może pomóc w złagodzeniu bólu stóp oraz poprawie krążenia krwi. Mata EMS jest idealna dla osób, które cierpią na stres, zmęczenie lub ból nóg związany z długotrwałym siedzeniem lub staniem.

Co o tym myślicie?

#akupresura #zdrowie #elektronika #elektryka #masaz #fitness #pytanie #pytaniedoeksperta
NowyStaryMirek - Czy używa ktoś z was elektrycznych mat stymulacyjnych bądź innych te...

źródło: temp_file3567344900606457848

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Co o tym myślicie?


@NowyStaryMirek: myślimy że to kolejna bzdura do dojenia kasy z naiwnych, leżąca gdzieś pomiędzy zapperami do elektrostymulacji a lewoskrętną witaminą C rozpuszczoną w żywej wodzie.

Owszem, "prądy" są używane w terapiach oraz w rehabilitacji, ale to jest ociupinkę bardziej skomplikowane, niż postawienie nóg na elektrodach i puszczenie prądu z "aż 20 poziomami mocy". Używanie tego raczej nie grozi porażeniem (no chyba, że zasilisz z chińskiej ładowarki bez
  • Odpowiedz