Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON 22 lata czyli w 2013 r. gdy było "siarą" wśród młodych popierać PO, na Facebooku triumfy święciły takie profile jak: Lemingopedia, Złoty Goebbels, Żelazna Logika, Popieranie PO świadczy o brakach w samodzielnym rozumowaniu itp., jedną z najmodniejszych imprez był Marsz Niepodległości, bez większej żenady chodzono w odzieży patriotycznej, a na imprezach klubowych królowało hasło: Kto nie skacze ten za Tuskiem, był polityczny sojusz anty PO dziadków i wnuków. Woś to dziecko
czyli w 2013 r. gdy było "siarą" wśród młodych popierać PO, na Facebooku triumfy święciły takie profile jak: Lemingopedia, Złoty Goebbels, Żelazna Logika, Popieranie PO świadczy o brakach w samodzielnym rozumowaniu itp., jedną z najmodniejszych imprez był Marsz Niepodległości, bez większej żenady chodzono w odzieży patriotycznej, a na imprezach klubowych królowało hasło: Kto nie skacze ten za Tuskiem, był polityczny sojusz anty PO dziadków i wnuków. Woś to dziecko tych czasów tylko
Woś to dziecko tych czasów tylko zbyt mocno w odróżnieniu od innych wciągnął się w to


@galicjanin: co ciekawe 100% ludzi z tego pokolenia nadal głosujących na PiS (a jest ich BARDZO dużo) to dokładnie takie typki, głęboko wciągnięci w tę retorykę profili z fejsbuka.
@Ultimator: dokładnie ja też byłem wtedy studentem i pamiętam jak to było wśród moich znajomych, pamiętam ich tablice, ich wyjazdy na Marsz Niepodległości, aczkolwiek PiS, narodowcy i Korwin nawet wtedy mnie nie przekonywali, Kukiz już bardziej, ale to już 2015 r.