Wpis z mikrobloga

Zaważyliście wysyp broniących fliperów na wykopie?

Ciekawi mnie czy to Mariusze co łyknęli piękną gadkę Mentzena, Petru albo Gwiazdowskiego czy może to działanie jakiejś firmy marketingowej?

Fliper to szkodnik. Na rynku nie mają prawa pojawić się tańsze mieszkania bo zaraz wpada fliper z gotówką, wykupuje i zawyża cenę utrzymując koszt mieszkania na wysokim poziomie. Normalny człowiek który chce wziąć kredyt nie ma szans bo zawsze lepiej jest sprzedać za hajs niż się bawić z kredytobiorcą. Do tego te szkodniki doprowadziły i w dupie mam ich ryzyko czy wyjazd za granicę jak zostaną opodatkowani. Chętnie nawet dopłacę do biletu

O ile polityków jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo oni mają w tym interes to na zwykłego obywatela popierającego tą patologię zaczyna mi brakować empatii

Zrozumcie, że dopóki jako naród nie osiągniemy świadomości konsumenckiej czy społecznej na dobrym poziomie to Pan Życzliwy przedsiębiorca czy jakakolwiek korporacja będzie nas okradać na każdym kroku bo to nie są altruiści których obchodzi dobro społeczeństwa tylko ich portfele i jak będą mogli to będą dokręcać śrubę dalej. Dlatego ważny jest społeczny nacisk na polityków i wywieranie presji na różne grupy

#nieruchomosci
KiedysMialemFejm - Zaważyliście wysyp broniących fliperów na wykopie?

Ciekawi mnie c...

źródło: pen0ks8uvokc1

Pobierz
  • 52
Największym kryminałem są programy bk0% i 2% przecież to jawna kradzież z kieszeni polaków prosto do kieszeni deweloperów. Cały rząd powinien za to zawisnąć ten jak i poprzedni.
@Kiedys_Mialem_Fejm: Dokładnie ten sam schemat co po boomie kryptowalut - karty graficzne wykupowanie na pniu czasami całymi paletami, że zwykły użytkownik nie ma szans kupić sprzętu po normalnej cenie, 90% wszystkich krypto w rękach grubych graczy ale jeden z drugim debil zarobił 3 tysiące kiedyś tam na sprzedaniu 0.001 btc (ale, że raz kupi kartę graficzną po zawyżonej cenie i będzie w plecy to tego już nie widzi) i będzie do
@Kiedys_Mialem_Fejm: Ja rozumiem że to kurrrwy itd, ale z drugiej strony chcesz komuś czegoś zakazać kupować? XD Jak jest promocja w sklepie i jeden wszystko wykupi to trudno i tyle, nikt z tego powodu nie pisze wysrywów na wykopie że on nie zdążył.