Wpis z mikrobloga

Trzęsę się ja sobie przypominam kiedy miałem 7 lat i tata przyszedł ubrudzony krwią po twarzy i powiedzia że musi zamknąć firmę (mały sklep z zegarkami we wiosze pod Warszawą) bo Panowie w czarnym mercedesie podjechali po wiekszy characz.

Tata opowiadał, że jeden z ludzi był tak potężny że ledwo mieścił się w drzwiach. Duży pan, kiedy wszedł, zadał pytanie czy ma Tata ma dzieci - wtedy nie rozumiałem dlaczego, ale dzisiaj wiem..

Do dzisiaj zastanawiam się czy to był może Pan "Masa" Sokołowski.. Ha tfu na Ciebie celebryto..
jan-wolak - Trzęsę się ja sobie przypominam kiedy miałem 7 lat i tata przyszedł ubrud...

źródło: z21220067AMP,Jaroslaw-Sokolowski--ps---Masa-

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
ktoś wytłumaczy zielonemu, dlaczego mafiozi woleli komuś całkowicie udupić interes, zamiast go wysysać?


@Rad-X: Dwa proste powody.
1. Jesli jestes bandyta to nie mozesz pokazac slabosci. Jak sie przejmujesz losem swojej ofiary tzn. ze niedlugo ktos Cie zastapi, kto slabosci nie pokazuje.
2. Bandyta to nie jest biznesmen, który siada z toba do negocjacji i przeglada twoje wyniki finansowe, zeby ustalic haracz na poziomie, na ktorym on bedzie zadowolony a ty
  • Odpowiedz
@jan-wolak: @malani @p3oo1 @D_Prz @Khor666 @MajorKusiol @jakub131 @sztach @mimmo @xray2304 @salcefrytki @youngboomer @Ilirian @CzaikaRuchaika @Bryk @straga @kerfusuwu @eltanol3000 @znikam5 @eeehhh @OdcienZieleni @AntyspoIeczny @wscieklybyk @Bdzigost @donttalktome @inozytol @mazut_kluczowy @InwestowanieWWartosc @zatracenie_czasu @Sonic233_ @Mihu_ @luke-dolla7 @haabero @kobiaszu @ChamskoCytuje @MamMalegoSiurka @HeteroseksualnyWlamywacz @CzaikaRuchaika

Wołam do informacji. Załączyłem też tych którym komentarz usunęła moderacja.

Pytanie: W jaki sposób załączony screen IDENTYCZNY jaki zamieścił w komentarzu @RobotKuchenny9000 w tym znalezisku łamał NAGLE TUTAJ jakiekolwiek "zasady"?

Nawet powiadomienia nie
Morguliusz - @jan-wolak: @malani @p3oo1 @DPrz @Khor666 @MajorKusiol @jakub131 @sztach...

źródło: comment_kNDskFNK5Mj6gr56lKdwiD0iehDEvyhf

Pobierz
  • Odpowiedz
mirki: to bait


@BennyLava: idąc jego tępą logiką, pewnie w opowieści i koronkę masy też nie wierzy, bo to dla niego nieprawdopodobne wydarzenia. Jeszcze w okolicy 2010 przyjeżdżali do naszej dyskoteki mławiacy i dyskoteka była nieczynna, lokal ogrodzony płotkami, a oni sączyli piwka w dziesięciu. Zdarzyło się nawet dwa razy, że weszło kilkunastu chłopa, ustawiło się pod barem, a przez mikrofon słychać było tylko "#!$%@?ć z klubu". Nikt nie próbował się
  • Odpowiedz
@jan-wolak: Mnie to dziwi że taki masa nie boi się pokazywać publicznie. Przecież to świadek korony, jest na wolności tylko dlatego że donosił na swoich towarzyszy.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.