Wpis z mikrobloga

@Gandezz mam ten sam rowerek. Strasznie niewygodne siedzenie i słaby opór (nie wiem jak to nazwać). Na najcięższym biegu pedalujesz bez żadnego problemu jak na składaku bez przerzutek. Następnym razem kupiłbym coś innego.
Ale plus za zaciski. Przez długi czas męczyłem się z tymi nakrętkami a zaciski to cudo.
  • Odpowiedz
  • 0
@gacek2121 to bardziej dla żony, aczkolwiek ja też będę korzystał. Samo siedzisko można wymienić jak coś albo na Janusza podłożyć poduszkę xD ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pytałem chyba wczoraj o ten rowerek na wykopie :P W necie opinie ma dobre.
Mi zależało na tym żeby był właśnie składany i "mobilny", ale jak będzie średni to może kiedyś kupię coś porządnego, ale za te 600-800 zł sądzę że nic
  • Odpowiedz
@Gandezz ja też właśnie dla żony kupiłem i od czasu do czasu używałem ale bez poduszki ani rusz :d btw. Na przyszłość jakbyś chciał hantle kupować to kup sobie regulowane. Mniej miejsca, wygoda i szybkość zmiany obciążenia na plus. Na minus cena ale warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@gacek2121 no właśnie, a ja przy niektórych ćwiczeniach rzucam, bo nie daję rady utrzymać :/
Aczkolwiek bardzo możliwe że zakupię do innych ćwiczeń, widziałem to na żywo i robi robotę.
  • Odpowiedz