Wpis z mikrobloga

@Damian_TS
Czemu nie macie naturalnego białka kazeinowego tylko same smakowe? Bo te "nołnejmy" z tymi kosmicznymi marżami niech się gonią. Nie ma dosłownie nigdzie kazeiny w normalnej cenie, oprócz tego smakowego kfd. Aż takie małe zainteresowanie, że nie opłaca się naturalnego smaku sprzedawać?

Może chłop z bloku by się tym zainteresował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A moja anegdotyczna dygresja to czemu to białko wydaje się być prawie nieznane w polskim internecie? Zdecydowana większość kulinarnych kanałów na yt używa tylko WPC, a kazeina jest nieskończenie lepsza do wypieków, batonów, owsianek, kremów i innych tego typu rzeczy na zimno (ze względu na to, że zatrzymuje mnóstwo wody i nie wysusza posiłków jak WPC oraz jest świetnym zagęszczaczem). Chodzi tylko o cenę?

#kfd #mikrokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
@Piks0n: #!$%@? się chlopie przejmujesz kiedyś #!$%@? pasze dla świń popijali mlekopanem i rosli a teraz gogusie będą wymyślać srety bzdety zeby miec aż 70kg masy własnej przed stolcem
  • Odpowiedz
@Piks0n: chłopie ja trzy miesiące temu przestałem być nastolatkiem, po prostu płaczesz jak dzieciak z innymi na tagu, czekam jeszcze na pytanie o cyklach kreatynowych i ile g brac na start
  • Odpowiedz
@Piks0n dobre pytanie, dzięki. Była kiedyś w ofercie w linii Pure czysta kazeina micelarną bez dodatków, ale niestety zainteresowanie było niewielkie. Zapodam temat komu trzeba mimo wszystko, przeanalizujemy sprawę.
Co do desserta on od początku jak sama nazwa wskazuje miał stanowić samodzielny deser, a dodatek gumy konjac zagęszcza wszystko na tyle, że można tego białka używać też do celów kulinarnych, sam dodaje go do twarogu z mlekiem, miksuję i mam gotowy sernik
  • Odpowiedz