Wpis z mikrobloga

Pamiętacie post z wczoraj o matce, która wychowała syna na simpa?

W przeciwieństwie do panów kobiety nie widzą nic złego w wychowywaniu facetów jako stawiających kobiety na piedestale, bo może "kiedyś znajdzie taką, która to doceni". Jednocześnie przyznają, że lubią chamów, a na dobrych facetów przychodzi czas kiedy dojrzeją. Dobrzy faceci mają zatem na to aż takie kobiety dojrzeją czekać.

Smutne, że w dzisiejszych czasach matki nie stawiają synów na 1. miejscu tylko wychowują pod kobiety.

#truestory #logikarozowychpaskow #macierzynstwo #tatacontent #niebieskiepaski
WielkiNos - Pamiętacie post z wczoraj o matce, która wychowała syna na simpa?

W prze...

źródło: temp_file3889737494347428300

Pobierz
  • 72
Bzdura, absolutnie żaden normalny mężczyzna nie powinien i nie będzie czekał aż księżniczka się ''wyszaleje'', jesteś facetem dostałeś kosza od dziewczyny? Super miała już swoją szansę drugiej nie będzie krótko chodź nie wiem jak byłoby jej smutno.


@Cztero0404: A kto powiedział, że to będzie ta sama? W pewnym momencie już trafisz na taką wyszalałą, bo będziesz na tyle stary że małolaty dyskotekowe będą poza twoim zasięgiem xD
@WielkiNos: Ja już pominę samą treść, ale Michalina uosabia najbardziej #!$%@?ący typ człowieka. Zwracanie się do obcych, z którymi się nie zgadzasz "słońce" i kompletny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem; jak grochem o ścianę
Życzę ci takiego faceta, którego mamusia stawiała na pierwszym miejscu. Niech rano jak zaśpi powie ci - czemu mnie nie obudziłaś? Mama zawsze mnie budziła. Ubierzesz się ładnie, umalujesz? To ci powie, a czemu się umalowałaś jak #!$%@?? Ty w ogóle gustu nie masz, moja mama to elegancka, zaprosiłem ją, może ci poradzi jak się ubierać. Jak mu zrobisz śniadanko powie - ale bez bułeczki? A mamusia zawsze dawała bułeczki. Potem będziesz
@WielkiNos: Tutaj właściwie powinna pójść jedna, zasadnicza korekta zachowania tego dzieciaka - nie powinien od razu angażować się w taką relację all in. To co on robił, to nic złego pod warunkiem, że jesteś już w normalnym związku. Na początku, to powinien był sprawdzić, czy ta dziewczyna jest w ogóle nim zainteresowana, czy jest z jej strony jakiekolwiek zainteresowanie. Jeśli nie ma, to powinien dać sobie spokój i iść dalej.
stanleymorison - @WielkiNos: Tutaj właściwie powinna pójść jedna, zasadnicza korekta ...

źródło: IMG_8887

Pobierz