Wpis z mikrobloga

Pamiętacie post z wczoraj o matce, która wychowała syna na simpa?

W przeciwieństwie do panów kobiety nie widzą nic złego w wychowywaniu facetów jako stawiających kobiety na piedestale, bo może "kiedyś znajdzie taką, która to doceni". Jednocześnie przyznają, że lubią chamów, a na dobrych facetów przychodzi czas kiedy dojrzeją. Dobrzy faceci mają zatem na to aż takie kobiety dojrzeją czekać.

Smutne, że w dzisiejszych czasach matki nie stawiają synów na 1. miejscu tylko wychowują pod kobiety.

#truestory #logikarozowychpaskow #macierzynstwo #tatacontent #niebieskiepaski
WielkiNos - Pamiętacie post z wczoraj o matce, która wychowała syna na simpa?

W prze...

źródło: temp_file3889737494347428300

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Czasem optymalne jest bycie trochę simpem ale jak trzeba to facet musi ryknąć i #!$%@?ąć łapą w stół albo futrynę żeby księżniczkę otrzeźwić
  • Odpowiedz
@WielkiNos do tej sytuacji są 2 komentarze, po pierwsze good guys finish last, sam się na tym przejechałem, a jednocześnie zrozumiałem, że jak kobieta jest w tobie zakochana, to klapki na oczy i wybacza prawie wszystko, a zrobi dla ciebie jeszcze więcej. Po drugie właśnie dlatego nie pyta się ryby jak złowić rybę

  • Odpowiedz
@WielkiNos: Życzę ci takiego faceta, którego mamusia stawiała na pierwszym miejscu. Niech rano jak zaśpi powie ci - czemu mnie nie obudziłaś? Mama zawsze mnie budziła. Ubierzesz się ładnie, umalujesz? To ci powie, a czemu się umalowałaś jak #!$%@?? Ty w ogóle gustu nie masz, moja mama to elegancka, zaprosiłem ją, może ci poradzi jak się ubierać. Jak mu zrobisz śniadanko powie - ale bez bułeczki? A mamusia zawsze dawała bułeczki.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: a tak poważnie i nie złośliwie - nawet kiedy byłam młodsza, to z różnymi ludźmi robiliśmy sobie miłe rzeczy. Ogólnie za moich czasów, to było coś takiego jak bezinteresowność. Ja robiłam zrobiłam koledze szalik na urodziny na drutach, on mi drzwi otwierał, innemu słuchawki kupiłam fajne bo nie miał, innego zaprosiłam na kolację. Znajomi mi 18 urządzili i sami zrobili dla mnie kalendarz. W życiu nie przyszło mi do głowy,
  • Odpowiedz
facet musi ryknąć i #!$%@?ąć


@Damntrain: Dokładnie, wczoraj o tym dyskutowałem. Kobieta powinna wiedzieć, że facet może, ale nie musi być niebezpieczny. Z moich subiektywnych obserwacji - w rodzinach, gdzie facet potrafi walnąć pięścią w stół w pewnym momencie - jest szanowany. Gdzie faceci są wyłącznie spolegliwi - nawet dzieci są nastawiane, że tata pierdoła.
  • Odpowiedz
  • 5
nawet kiedy byłam młodsza, to z różnymi ludźmi robiliśmy sobie miłe rzeczy. Ogólnie za moich czasów, to było coś takiego jak bezinteresowność.


@zbrodnia_i_kawa za moich też, ale czasy się zmieniły.

Życzę ci takiego faceta, którego mamusia stawiała na pierwszym miejscu. Niech rano jak zaśpi powie ci - czemu mnie nie obudziłaś? Mama zawsze mnie budziła.


@zbrodnia_i_kawa stawianie dziecka na pierwszym miejscu to także nauczenie go samodzielności.
  • Odpowiedz
W przeciwieństwie do panów kobiety nie widzą nic złego w wychowywaniu facetów jako stawiających kobiety na piedestale, bo może "kiedyś znajdzie taką, która to doceni".


@WielkiNos: Nic dziwnego, generalnie przede wszystkim bardzo ciężko oto żeby ktoś kogo stawiasz na ten piedestał miał coś przeciwko temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj największy problem oraz błąd logiczny jest taki, że one tudzież nasze społeczeństwo ogólnie totalnie nie rozumie, że
  • Odpowiedz
Jednocześnie przyznają, że lubią chamów, a na dobrych facetów przychodzi czas kiedy dojrzeją. Dobrzy faceci mają zatem na to aż takie kobiety dojrzeją czekać.


@WielkiNos: Bzdura, absolutnie żaden normalny mężczyzna nie powinien i nie będzie czekał aż księżniczka się ''wyszaleje'', jesteś facetem dostałeś kosza od dziewczyny? Super miała już swoją szansę drugiej nie będzie krótko chodź nie wiem jak byłoby jej smutno.
  • Odpowiedz
moja ulubiona część rozmowy:


@WielkiNos: Weronika i Paulina maja rację. W sumie dobrze, że napisały to kobiety ponieważ im inne kobiety nie mogą zarzucić bycia incelem na przykład.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: kiedy niektóre baby zrozumieją, że szacunek do ludzi nie równa się wchodzeniu im w dupę, stawianiu na piedestale i olewaniu własnych potrzeb xD.
Jakbym kiedyś miała syna, to bym go nauczyła, że ma stawiać na pierwszym miejscu samego siebie i swoje potrzeby, bo to absolutnie nie wyklucza tego, że będzie mógł zbudować fajny, zdrowy związek polegający na OBUSTRONNYM szacunku i wsparciu.
  • Odpowiedz
Ogólnie za moich czasów, to było coś takiego jak bezinteresowność.


@zbrodnia_i_kawa: Oczywiście, że tak masz rację, bezinteresowność. Problem jest taki, że ta bezinteresowność obecnie przerodziła się bardzo często w wymuszanie wręcz na facetach. Jak napisał @Dzia-do-stwo kobieta powinna wiedzieć, że facet może, ale nie musi problem jest taki, że społeczeństwo na czele z samymi kobietami próbuje tłoczyć do głów, że facet musi.
  • Odpowiedz
  • 7
@WielkiNos kobiety nie lubią nice guy odcinek 2137.
Chłop musi stawiać granicę, mieć swoje zdanie, a czasem nawet po prostu wydrzeć mordę na księżniczkę, bo jak jesteście giga cierpliwi i zawsze wszystko rozwiązujecie rozmową to jesteście zbyt nudni dla nich - byłem, sprawdziłem
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie, samodzielność nie wystarczy. Facet może być samodzielny i nie popadać w taką skrajność, a i tak zrobić ci piekło z życia, bo jemu na przykład nie przeszkadza syf, w którym żyje, albo że musisz zapieprzać za dwoje/troje/..., bo jaśnie pan nie będzie pracował poniżej wykształcenia i kończysz jako służka z wiecznym utrzymankiem. I tu niestety musi już wejść empatia i życzliwość w stosunku do drugiej osoby.
  • Odpowiedz