Wpis z mikrobloga

Pamiętacie post z wczoraj o matce, która wychowała syna na simpa?

W przeciwieństwie do panów kobiety nie widzą nic złego w wychowywaniu facetów jako stawiających kobiety na piedestale, bo może "kiedyś znajdzie taką, która to doceni". Jednocześnie przyznają, że lubią chamów, a na dobrych facetów przychodzi czas kiedy dojrzeją. Dobrzy faceci mają zatem na to aż takie kobiety dojrzeją czekać.

Smutne, że w dzisiejszych czasach matki nie stawiają synów na 1. miejscu tylko wychowują pod kobiety.

#truestory #logikarozowychpaskow #macierzynstwo #tatacontent #niebieskiepaski
WielkiNos - Pamiętacie post z wczoraj o matce, która wychowała syna na simpa?

W prze...

źródło: temp_file3889737494347428300

Pobierz
  • 72
@WielkiNos: Niestety, mnie też wychowano do życia w świecie, który już od dawna nie istnieje i wmawiali że warto być uczciwym, dobrym, spokojnym, pracowitym, szanować kobiety bo one to doceniają i na pewno znajdzie się taka, której to zaimponuje. Moi rodzice myśleli innymi kategoriami i nie zauważyli, że dokonały się olbrzymie zmiany społeczno-ekonomiczne a współczesna Polska to już zupełnie inny kraj dla mężczyzn niż PRL czy nawet Polska z lat 90-tych
  • 3
Ta kobieta która napisała o ''pick me'' nawet nie wie co ten zwrot oznacza, ale używa go bo jest modny.


@Cztero0404 ja już też nie wiem. Dawno go wypaczono. Myślałam, że to się odnosi do kobiet mówiących o wadach kobiet w środowisku męskim, a nie ogólnie.

@zbrodnia_i_kawa jak facetowi nie przeszkadza syf to jest po prostu inna, wyższa tolerancja na brud niż twoja. Normalne, że będzie sprzątał ten, komu brud bardziej przeszkadza,
  • 6
Wielki Nosie ale o co chodzi z tym pick me? Nie rozumiem zbytnio no ale może za stary jestem na wplatanie angielszczyzn do nowomowy.


@Squanto tak kobiety nazywają kobiety, które widzą wady naszej płci i o nich mówią. Te kobiety, które je tak nazywają twierdzą, że robią to tylko po to żeby się przypodobać facetom. Nie można tak przecież naprawdę myśleć, kobiety nie mają żadnych wad.
ja już też nie wiem. Dawno go wypaczono. Myślałam, że to się odnosi do kobiet mówiących o wadach kobiet w środowisku męskim, a nie ogólnie.


@WielkiNos: Nie, ''pick me'' odnosi się do takich dziewczyn/kobiet głownie robiących z siebie specjalnie niezdary lub takie słodkie niezdary wręcz o mentalności dziecka dla atencji głównie żeby poderwać chłopaka lub jak jakaś laska o czymś mówi, że ma problem to słynne ja też.
@zbrodnia_i_kawa

@lexico: samiec alfa zadba, żeby doszła, bo zależy mu na dużej ilości potomstwa, a skurcze orgazmu dają kopa plemnikom

@zbrodnia_i_kawa

>Trzeba sobie wziąć faceta co lubi porządek.


@WielkiNos: XDDDDD XDDDD XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Czy ty kiedykolwiek byłaś w związku? Faceci zawsze będą mieli niższą tolerancję, bo mają statystycznie gorzej rozwinięte zmysły.


Boże ale ty bredzisz
@WielkiNos: Ewentualnie ''pick me'' typowymi są jeszcze laski która bardzo często narzekają jak to one nie mają przesrane z uwagi na bycie kobietą, ale nie dla tego, że kobieta ma okres lub rodzi dzieci a dla tego, że one ''muszą'' (wcale nie jest tak, że chcą) malować się, nosić typowo babskie ciuchy typu spódniczka, rajstopy, legginsy, sukienka itp a faceci to mają tak dobrze
@zbrodnia_i_kawa: Facet nie będzie co sobotę 3 godziny zapierdzielał ze szmatą na kolanach, bo tobie nie wystarczy odkurzenie tylko chcesz wszystko wymyte na błysk. Jak chcesz żeby można było jeść z podłogi to sama sobie rób. I tak po dwóch godzinach znowu jakieś włosy czy paprochy z ubrań będą spadać na podłogę, no ale jak ci to zrobi lepiej to sobie nawet cały dzień sprzątaj. Ale nie wciągaj innych w swoje
  • 3
Czy ty kiedykolwiek byłaś w związku? Faceci zawsze będą mieli niższą tolerancję, bo mają statystycznie gorzej rozwinięte zmysły.


@zbrodnia_i_kawa jestem i mojemu bardziej przeszkadzają porozrzucane rzeczy niż mi ¯_(ツ)_/¯

Akurat to co odpisujesz to takie 100% moi rodzice. Ojcu nigdy nie przeszkadzał syf w domu, a matce każdy paproszek i zawsze miała pretensje, że on nie sprząta.
@Adrian00

Chodzi o zloty srodek. Traktowanie kobiet jak worek na sperme i inkubator jest tak samo zle jak stawianie je na piedestale.


No shit Sherlock, to jak z lewicą i konfederacją, każda skrajność jest zła ¯_(ツ)_/¯
@lexico

> samiec alfa zadba

samca alfa to nie interesuje, ważne jest, by on doszedł


Długo tak nie pociągnie, albo obie strony będą zadowolone albo żadna ¯_(ツ)_/¯