Wpis z mikrobloga

Zaczęła się do mnie odzywać taka osoba i szczerze powiem, że chyba dawno nie spotkałam kogoś tak wkurzającego.
Chłop gada ciągle jakieś pseudo intelektualne g**** myśląc, że sam jedyny na to wpadł. Wpadł w jakieś dziwne kółko samorozwojowej masturbacji i ciągle gada że w życiu trzeba coś robić, nie można marnować etc no po prostu jak ktoś by go spotkał i irl o tym posłuchał to by uznał że jakiś upoś.

A ja ciągle z pokerowa twarzą znoszę jego narcystyczne gadanie bo mi go żal bo raczej nie ma nikogo innego (nie dziwię się).
Powiedziałam w końcu w nerwach chuopowi żeby wyciągnął głowę z dupy i się już nie odzywa.

Chyba tak zwany problem solved?

#gownowpis
  • 17
@ZenujacaDoomerka
Miałem podobnie. Byliśmy w grupie znajomych i był tam taki koles, początkowo myślałem ze jest uposledozny.
chłop widzial na yt za dużo filmów o rozwoju etc, i zgrywał takiego mądrego. Wszystkim mówił jak zyc.
Jak ja się odzywałem to chlop co chwile mnie poprawiał bo jego racja jest bardziej racja.
Wypiłem parę piwek i tamten znów cos #!$%@?. Taki styl pasywno agresywny

Chciałem mu powiedzieć ze " możliwe ze sie mylisz"
@ZenujacaDoomerka po co w ogóle pisać z kimś na wykopie na priv to ja nie wiem. Od tego są messengery, gdzie sie dodaje ludzi do znajomych, a od oszołomów schowanych za anonimowym nickiem i tak nic ciekawego się nie dowiesz.