Wpis z mikrobloga

@Anonek463 chyba jakis scam jak planowala 150zl wydac, przeciez jedzenie to rzecz oczywista, watpie, ze przy planowaniu “zapomniala” ja na jedzenie dla kota tez wydaje sporo ale nie 800zl
  • Odpowiedz
@Anonek463 widziałeś ile kosztuje żarcie dla psa i kota?
Bez problemu wydaje miesięcznie więcej na jedzenie dla kota niż dla siebie i to jak wliczę weekendowe kebsy.

24 puszki 200g feringi kosztuje 150 zł, a to jest jedzenie dla jednego kota na max 15 dni.
  • Odpowiedz
@Anonek463 no to po komentarzach obcych ludzi mozesz wnioskowacXDD moze jakies wizyty u weta, cokolwiek, jedzenie sie kupuje co miesiac zazwyczaj, wiec raczej wliczyla normalnie, chociaz nwm jaka karma kosztuje tylko 150zl
  • Odpowiedz
@open_or_die Mokra karma jest droga, owszem, ale psy najczęściej jedzą suchą karmę, która jest tania (nawet ta dobrej jakości). Ja się spokojnie mieszczę w 100 PLN miesięcznie (piesek 4kg), ale nie wliczam w to smaczków czy mięsa, które kupuje dodatkowo.
  • Odpowiedz
@Anonek463 skąd u przegrywow i to takich już na wysokim poziomie #!$%@? potrzeba generowania sobie nowych problemów czy wręcz wrogich grup xD jak jeszcze baby ok rozumiem, to zawsze ktoś się znajdzie teraz jeszcze się psiakom obrywa xD
  • Odpowiedz
  • 16
@KRCZVSK u mnie wychodzi około 300 zł miesięcznie za samą suchą karmę dla dużego psa 45kg (karma z górnej półki). @Anonek463 widać wyraźnie że pod hasłem "pies" kryje się nie tylko żarcie, ale też wizyta u weterynarza, leki itd. Skoro przestrzeliła o 625 zł, to pewnie wyszła jakaś nagła potrzeba leczenia.
  • Odpowiedz