Wpis z mikrobloga

mirki z #krakow i #garmin gdzie znajdę zegarki garmina do oglądnięcia na żywo? W #mediamarkt w galerii krakowskiej jest tak beznadziejna wystawa że dramat, same repliki wytarte jakby ktoś nimi szorował po asfalcie.

Szukam zegarka sportowego / #smartwatch z fajnymi opcjami, padło na garmina bo to podobno dobry sprzęt, albo #applewatch bo mi pasuje do reszty sprzętu, ale 18h baterii za +2k to raczej deal-breaker, szczególnie że chcę poza treningami śledzić i poprawić sen.

#sport #bieganie #silownia
  • 5
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: unikaj niebieskiego światła przed snem, zapewniaj sobie ilość snu wystarczająca do regeneracji po treningu, nie pij przed snem nic co by Cię mogło pobudzić, tyczy się to również pokarmów jak np. produkty z kakao. Co do samego snu, mi jakość poprawiła poduszka ciążowa, taka w kształcie litery C. Mniej się kręcę w nocy i nie wstaję połamana ;)
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1
O! Wygląda obiecująco, dzięki!

venu 3 i kilka innych ma opcję śledzenia snu i zalecania odpowiedniej jego długości w zależności od wypoczęcia, stresu etc. Szczegółów jeszcze nie znam
  • Odpowiedz
@BDLK_IMPRTR ja dostałem to sugerowanie długości snu w aktualizacji do fenixa 7 kilka dni temu. Po prostu na podstawie aktywności i historii snu on Ci powie ile snu potrzebujesz. Czy to potrzebne? Raczej nie. Natomiast higiena snu jest ważna i poczytaj o tym, akurat do tego zegarek nie jest potrzebny aczkolwiek polecam mocno do śledzenia aktywności
  • Odpowiedz
zalecania odpowiedniej jego długości w zależności od wypoczęcia, stresu etc.


@BDLK_IMPRTR: brzmi troszkę jak bullshit - bo jedną z najważniejszych rad dotyczących snu jest jego regularność, a do tego nie potrzebujesz porad od zegarka ;)

@Sl_w_k_1: poszukaj sobie podcastów Andrew Hubermana na ten temat (jest pewnie kilka / kilkanaście, na YouTube we wersji video, a na każdej platformie podcastowej w wersji audio - przy czym video nie dodaje jakoś wiele,
  • Odpowiedz