Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
w żadnym wypadku nie idź do lekarza psychiatry, ja poszłam i moje życie jest zmarnowane - SSRI czyli proszki na depresje powoduja zmianę chemii mózgu - ja dostałam neuroleptyki i antydepresyjne - moje życie to koszmar teraz- zablokowane emocje , nie odczuwam żadnej miłości , satysfakcji - indukowana lekami anhedonia bezsenność zupełna z 10 h kiedyś do 4 h teraz , akatyzja ( przymus ciągłego chodzenia) , wejść na stronę Cured ro death i zobacz jak ludzie cierpią po antydepresyjnych lekach , o tym się nie mówi ale cześć osób dostaje okropnych skutków ubocznych, które nie mijają po odstawieniu - ja jestem 5 miesięcy bez lekarstw i niewyobrazlanie cierpię - bo tortura jest niewyobrażalna , tutaj na grupie antypsychiatry tez znajdziesz ludzi co niewyobrażalnie ciepia Po lekach od psychiatry, ja ci radzę zmienić dietę - sprawdzić wit d3, omega 3 , depresja często jest powodem złej diety ,w razie czego włączyć antydepresyjne ale ziołowe - działają świetnie ale z opóźnieniem ponieważ są naturalne czyli po miesiącu
#depresja #psychiatria #nauka #pytanie #nootropy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • 0
@mirko_anonim: w żadnym wypadku nie słuchajcie wysrywow anonimowych wykopków bez pojęcia. Mi znowu swojego czasu SSRI pomogły znosić ciężar dnia, i funkcjonować nawet się czasem uśmiechając ;) ale to bardzo długi i skomplikowany temat, nie są to magiczne cukierki które naprawia nasze problemy, ale czasem są potrzebne, gdy nasz organizm odzwyczai się od produkowania tych "pozytywnych" przekaźników.
  • 0
@mirko_anonim:

ja ci radzę zmienić dietę - sprawdzić wit d3, omega 3 , depresja często jest powodem złej diety ,w razie czego włączyć antydepresyjne ale ziołowe - działają świetnie ale z opóźnieniem ponieważ są naturalne czyli po miesiącu


Ja jeszcze polecam bieganie i makaron, sprawdzone domowe sposoby
Według obecnej wiedzy leki SSRI są skuteczne bardziej niż placebo i jakakolwiek inna metoda.


@sirodus: nie, nie mówie, że SSRI są nieskuteczne. Mają po prostu skutek uboczny m. in. w postaci myśli samobójczych
  • 0
@mirko_anonim: na depresję polecam makaron

Z tego co wiem, zdecydowanej większości jednak pomagają, o ile diagnoza jest trafna. A i skutki uboczne, chociaż dość przykre - przemijają. Statystyka to stara prukwa, jak masz pecha to zginiesz od pioruna w burzę