Wpis z mikrobloga

Robimy Home Staging w mieszkaniu które sprzedamy jako do remont Flip na mieszkaniu FiN nieruchomości

#ciekawostki #nieruchomosci #flipmieszkania #flipperzy #fliperzy #flipper #homestaging #obrotnieruchomosci

Jeśli interesują cię okazje, remonty, zyski, koszty, oraz wszystko związane z inwestowaniem w nieruchomości, to ten film jest dla ciebie!
🛠️ Remont od podszewki: Ostatnią dzień spędziłem malując sufit, który zdecydowanie zaskoczył mnie swoją reakcją na farbę. Zdradzę wam wszystkie triki, jak radzić sobie z nietypowymi sytuacjami podczas remontu.
💡 Flipy i okazje cenowe: Mówię o tym, jak znaleźć mieszkanie po okazyjnej cenie, jak szybko przeprowadzić flip na brudno, i dlaczego warto inwestować w nieruchomości.
🌆 Rynek nieruchomości: Omawiam, jak działa rynek wtórny i pierwotny, jakie są pułapki na rynku, oraz jak radzić sobie z zadłużonymi mieszkaniami czy nieruchomościami od komornika.
📈 Zysk na nieruchomości: Podzielę się z wami, jak zwiększyć wartość mieszkania, jak oszczędzać na kosztach remontu, a także jak sprawnie przeprowadzić flip na działce budowlanej.
🏠 Home staging: Zobaczcie, jak przygotowuję mieszkanie do oględzin potencjalnych kupców, używając prostych trików, takich jak firaneczki czy schludne dekoracje.
📺 Odcinek trzeci: Zajrzyjcie do kulis mojego trzeciego dnia remontu, pełnego niespodzianek, pomysłów, i pracy nad kolejnymi pomieszczeniami.
Nie zapomnijcie obejrzeć do końca, gdzie zdradzę pewien sztuczek z folią stretch, który pozwoli wam zaoszczędzić na kosztach podczas malowania!
Zapraszam do oglądania, komentowania, i subskrybowania mojego kanału! Dowiecie się, jak tanio kupić mieszkanie i jak przeprowadzić swój pierwszy flip. 💪🏡✨
Jestem Marcin, i witajcie w fascynującym świecie flipowania! Na tym kanale dzielę się moimi doświadczeniami w typowych flipach, flipach na brudno, obrocie gruntami czy też sztuce sourcingu i strategiach, które pozwolą ci kupić mieszkanie w najbardziej atrakcyjnej cenie.
🔨 Co znajdziesz na moim kanale?
🏚️ Typowe Flipy: Razem przemierzamy etapy klasycznych flipów - od wybierania obiektu, przez renowację, po finalną sprzedaż. Wskazówki, błędy i sukcesy, wszystko w jednym miejscu!
💼 Porady Inwestycyjne: Dzielę się sprawdzonymi poradami dotyczącymi inwestycji nieruchomościami. Jak znaleźć okazję, minimalizować ryzyko i maksymalizować zyski.
💡 Flipy na Brudno: Czyli jak szybko bez większego wysiłku zarobić odpowiednie sumy na rynku nieruchomości.
🌐 Sourcing Nieruchomości: Dowiedz się, jak znaleźć diamenty w rynkowym szumie, i przekazać je dalej za odpowiednią prowizję.
🏷️ Targowanie i Negocjacje: Nieustannie rozwijam umiejętności targowania. Sprytne negocjacje to klucz do uzyskania najlepszych cen.
🏠 Strategie Finansowania: Rozważam różne opcje finansowania, aby umożliwić elastyczność i minimalizację ryzyka finansowego
📈 Przegląd Rynku Nieruchomości: Analizy, prognozy i ciekawostki dotyczące lokalnych i globalnych rynków.
👥 Społeczność Inwestorów: To nie tylko mój kanał, to społeczność pasjonatów nieruchomości. Dziel się swoimi pomysłami, pytaniami i sukcesami w komentarzach. Razem uczymy się i rozwijamy!
🔔 Subskrybuj kanał i dołącz do naszej społeczności! Nie przegap żadnej nowej przygody ani cennych wskazówek. Razem tworzymy przyszłość naszych inwestycji!
Dziękuję, że jesteś. Zanurz się w świecie nieruchomości i flipowania razem ze mną ! 🏠💼
#okazje
#remont
#zysk
#koszt
#dom
#flip
#nieruchomosci
#flipnamieszkaniu
#mieszkaniapofilipie
#flipem
#flipy
#mieszkanienaflipa
#fliper
#pierwszyflip
#jakflipowacmieszkania
#flipper
#mieszkaniewokazyjnejcenie
#rynekwtorny
#rynekpierwotny
#narynkunieruchomosci
#zadluzonemieszkanie
#zysknanieruchomosci
#flipnadzialcebudowlanej
#wartoscmieszkania
#mieszkanieodkomornika
#okazjecenowe
#jaktaniokupicmieszkanie
FiN-Nieruchomosci - Robimy Home Staging w mieszkaniu które sprzedamy jako do remont F...
  • 21
  • Odpowiedz