Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o związku z osobą, która nie ma nawet matury?

Spotykam się z pewną dziewczyną, podoba mi się dogadujemy się, ale jak powiedziała mi na spotkaniu, że nie ma matury, to prawie wywalilem się z krzesła i momentalnie przestała mi się tak podobać.

Ja rozumiem nie mieć studiów, ale matury w wieku 25+ lat? Ktoś ma z takimi osobami doświadczeni? Iść w tą relacje?

#zwiazek #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
Jeśli skończyła zawodówkę lub technikum, nie musi mieć matury. Ale lepiej odpuść, jeśli dla Ciebie papierek jest taki ważny.

Mgr inżynier here
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zależy jak wygląda jej życie, do ogarniania własnej firmy papierki ci niepotrzebne, a jak planuje przez najbliższe 40 lat egzystować od 10 do 10, to twój wybór czy chcesz dołączyć
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nigdy nie rozumiem po co się spotykać z kobietami z niższym statusem od twojego. Na prawdę nie masz innych opcji? Przecież zakładając, że spędzisz z nią jakiś kawał czasu to fajnie mieć kobietę która jednak coś wniesie do twojego życia (również finansowo) i ma jakieś predyspozycj w przyszłości to poprawy twojego życia jeszcze bardziej

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): szczerze? nie wyobrażam sobie xD musiałaby mnie nieźle zaskoczyć w rozmowie, ale raczej z góry założyłbym jej poziom i nie pakował się w to. Cudów nie ma, szansa że nie ma wykształcenia, a mimo to mogłaby nawiązać z kimś wykształconym relację jest minimalna. Możesz oczywiście próbować, ale jak taki mezalians wyjdzie dobrze, to będę baaardzo zaskoczony.

  • Odpowiedz
do ogarniania własnej firmy papierki ci niepotrzebne,


@Aik-: Do ogarniania własnej firmy w wieku 18/19 lat to chyba ta firma to jest "działalność wykonywana osobiście, gdzie indziej niesklasyfikowana" czyli świecenie dupą na OF.

Generalnie to już rysuje jakiś obraz, bo z zasady każdy mniej lub bardziej normalny, w tych czasach idzie standardowym tokiem nauki i maturą kończy standardowy tok nauki. Ja rozumiem, że bez studiów, ale bez matury to
  • Odpowiedz