Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie wszystkie dziewczyny w wieku 20-25lat+ się podziewają? Zaczynam się serio zastanawiać czy nie jestem jakiś przeklęty w pewien sposób albo czy świat to nie jest symulacja i/lub na aplikacjach randkowych wszystkie są botami?

Od zawsze w moim życiu było mało dziewczyn/kobiet. Czy to w przedszkolu/szkole - 3, czy potem w szkole średniej 0, czy na studiach dosłownie z 5 na cały rok z czego i tak nie dało się do nich, że tak powiem dopchać. Aktualnie w pracy jak jestem w biurze również 0 w porywach do 2-3 ale to i tak mają po 40-60lat. Do tego gdzie bym nie poszedł czy to wszelkiego rodzaju domówki, czy też kręgle, billardy, koncerty, siłownia, wypad z kumplami do centrum na chodzenie po barach. Wszędzie jest albo zero, albo jak już jakaś jest to jest stara/zajęta/z partnerem. Nawet jak wybiorę się na jakiś głupi rower czy rolki czy do parku cokolwiek wszędzie mijam samych chłopów XD i ten sam schemat wszędzie się powtarza.

Aktualnie mam 25lat i kompletnie nie wiem gdzie mógłbym kogoś poznać i to już nawet nie chodzi o stricte związek, miłość, itd., tylko nawet o głupią znajomość żeby jakoś tam szlifować jakiekolwiek skille społeczne z kobietami, bo to czego się boję że jak kiedyś mi się nagle jakaś objawi to kompletnie nie będę wiedział jak rozmawiać/zagadać i się wszystko #!$%@? bo w tym wieku to już powinienem wszystko wiedzieć, to już nie są nastoletnie lata że się poznajemy.

Od ponad 4lat żyje w stolicy, jedyne co to w poprzedniej pracy jak odchodziłem to próbowałem zarwać do pewnej praktykantki, trochę pogadaliśmy rozmowa się kleiła i po zaproszeniu na jakąś kawe lub spacer dostałem instant ghosta, a po miesiącu tłumaczenie że ona nie chce związków XD (tak tak wiem, nie chciała stricte ze mną, nie że ogólnie). Podobna sytuacja była w poprzednim mieście gdzie studiowałem, jakaś dziewczyna poznana na pewnej grupce na fb, trochę pisania, spotkanie, dalej pisanie po i ghost i po 2-3 miesiącach przepraszanie. O aplikacjach randkowych nawet nie ma co mówić, każdy wie jak to wygląda. Przykładów z tindera to już nawet mi się nie chce przytaczać, bo tam to tyle było dziwnych akcji, że teraz mam już jakiś odruch Pavlova jak mam napisać do kolejnej pary.

Jakieś rady? Może psycholog tak przy okazji? Od razu powiem, że o zapisaniu się na kurs tańca/włoskiego pomyślał każdy singiel, że może tam kogoś pozna przez co tam też jest miażdżąca przewaga mężczyzn XD a kluby nie są dla mnie, instagram i siedzenie komuś w DMach to też nie moja bajka, z resztą nie mam tam nic ciekawego żeby kogoś zainteresować moim profilem.

Podejrzewam, że najlepiej w takich sytuacjach działa siatka znajomych, tylko że problem polega na tym, że od dawna już żyję w bańce IT, gdzie są praktycznie sami mężczyźni.

#zalesie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
Zaczynam się serio zastanawiać czy nie jestem jakiś przeklęty w pewien sposób albo czy świat to nie jest symulacja i/lub na aplikacjach randkowych wszystkie są botami?


@mirko_anonim: To się generalnie nazywa depresja.
  • Odpowiedz
Gdzie wszystkie dziewczyny w wieku 20-25lat+ się podziewają?


@mirko_anonim: To jest akurat bardzo dobre pytanie. Bardzo wiele nawet w przestrzeni publicznej mówi się o tym, że mężczyzn ciągnie w stronę młodszych kobiet próbując taką sytuacje przedstawiać jako coś złego, jeśli kobiety ciągnie do starszych facetów to już nie ma problemu oczywiście. Natomiast nikt nie zastanawia się na tym, że duża część facetów ciągnie na przykład do tych młodszych bo nie wiedzą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wszędzie, ale ty jesteś typowym spierdoksem z technikum/polibudy/it korpo, więc w swoim życiu ich praktycznie nie poznasz. gdybyś zamiast tego wybrał liceum/gówno kierunek i pracę w galerii, to dziewczyn wokół ciebie byłoby pełno (ale to czy byś umiał wykorzystać ten fakt to inna sprawa).

dodatkowo samo bycie kucem powoduje, że twój social circle składa sie własnie z podobnych do ciebie ludzi bez znajomości, co z kolei powoduje powstawanie sausage party
  • Odpowiedz
dodatkowo samo bycie kucem powoduje, że twój social circle składa sie własnie z podobnych do ciebie ludzi bez znajomości, co z kolei powoduje powstawanie sausage party i innych cringowych zjawisk spowodowanych byciem odrzuconym przez społeczeństwo.


@czescmampytanie: Tutaj warto wspomnieć, że tak naprawdę w większości przypadków to sami odrzuceni przez społeczeństwo sprawiają swoją postawą, że są przez to społeczeństwo odrzuceni. Słuszna uwaga, że tacy ludzie przeważnie otaczają się takimi samymi ludźmi przez
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

W Warszawie w grupie wiekowej 25-39 lata, na koniec 2016 r. było o ponad 12% więcej kobiet niż mężczyzn.

Pewnie obracasz się w swoich bardziej męskich kręgach a na mieście zwracasz uwagę tylko na te, które ci się podobają, a reszta jest niewidzialna.
  • Odpowiedz
że tak naprawdę w większości przypadków to sami odrzuceni przez społeczeństwo sprawiają swoją postawą, że są przez to społeczeństwo odrzuceni


@Cztero0404: cope. obecnie można przewidzieć, czy ktoś będzie miał udane życie towarzyskie na podstawie wyglądu twarzy i skanu mózgu, więc #!$%@? o jakiejś postawie można włożyć między bajki. zresztą piękni i dynamiczni ludzie moga mieć złą postawę i dalej mieć udane życie społeczne.

tacy ludzie przeważnie otaczają się takimi samymi ludźmi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim w moim mazurskim powiatowym rzeczywiście niewiele dziewczyn. Aż sam mimo 29 lvl zaczynam się gapić na licealistki.

Aczkolwiek w Warszawie tych bab jest pełno.
Może po prostu przeniosły się do dużych miast i tyle. Ewentualnie wyjechały na Zanzibar.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Cztero0404

Moja rada jest taka, przede wszystkim przestań traktować związek z kobietą jako nadrzędny cel w życiu ona jest duża jak będzie trzeba to się znajdzie.


No właśnie chodzi o to, że przez większość dotychczasowego życia nie traktowałem i jak skończyłem? Jak dalej będę rozwijał jakieś swoje pasje czy realizował się w pracy to nadal nic się nie zmieni. Aktualnie dopiero planuję zacząć traktować to jako jakiś
  • Odpowiedz
zresztą piękni i dynamiczni ludzie moga mieć złą postawę i dalej mieć udane życie społeczne.


@czescmampytanie: dobrze że brzydcy nie mogą xD ja to zawsze tak kisne z tych waszych wysrywow po pachy, bo w internecie tylko ja wiem jak zdeformowana morde mam
  • Odpowiedz
Po czym wnosisz że jestem typowym spierdoksem i kucem? Po tym, że byłem w technikum i pracuje w IT?


@mirko_anonim: tak oraz po tym ze masz konto na wykopie oraz po tym że napisałeś taki post oraz po tym że masz problemy z płcią przeciwną. wiadomo że nie jesteś żadnym chadem czy przegrywem, ale "normie is a new incel". tak więc nie wystarczy umyć włosów i schudnąć aby wyrwać sie ze
  • Odpowiedz
domówki, czy też kręgle, billardy, koncerty, siłownia, wypad z kumplami do centrum na chodzenie po barach


@mirko_anonim: domówke organizuje Twój ziomek, więc zaprasza więcej ziomków niż lasek
na bilardzie sam się zdziwiłem ile lasek chodzi w wieku 20-27 lat
nie wiem na jakich koncertach byłeś ale na każdym są laski, a na takim openerze jest ich pełno
na siłowni tez pełno chyba, że jakaś strasznie śmierdząca oldschoolowa - chodziłem na taką
  • Odpowiedz
nie wiem na jakich koncertach byłeś ale na każdym są laski, a na takim openerze jest ich pełno


@razdwatrzy55: Klasyczny dowcip - co to jest: 200 nóg i para cycków? Koncert metalowy.

Kolo musi koniecznie zmienić środowisko, a znając typowe męskie zainteresowania będzie miał z tym problem. Z tym się wiele osób zderza.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeżeli lubisz zwierzęta to może zainteresuje Cię wyprowadzanie psów/głaskanie kotków w schronisku, można tam spotkać sporo młodych dziewczyn i jednocześnie zrobić coś dobrego
  • Odpowiedz