Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was stracił popęd seksualny przez depresje/nerwice? Czy kiedykolwiek libido wróciło? mija już 4 lata odkąd go nie mam, a mam dopiero 21 lat i nie widzę żadnych szans na poprawę... I nie piszcie mi żebym zmienił dietę, poćwiczył itp bo zdrowo się odżywiam i raczej staram się dbać o siebie, paradoksalnie escitalopram który powinien obniżać moje libido, podwyższył mi je bo moje lęki i depresja aż tak mi je zabiły. Niestety po miesiącu znowu spadło i tak już 4 lata się z tym męczę... #escitalopram #paroksetyna #zdrowie #depresja #psychoterapia #psychiatria #ssri #antydepresanty #medycyna #nerwica #nerwicalekowa #
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@JesteMlodyGzGdyni Potrzebujesz przeprogramować sobie mózg. Znaleźć się w sytuacji w której się odpalisz, później wszystko wróci to normy. To jak cofalne PTSD. Poczujesz się jak facet, zdobędziesz trochę agencji od kobiet. Uśmiechniesz się z przyjemności. Będziesz z siebie zadowolony. #!$%@? sobie przypomni że nie jest do szczania.
  • Odpowiedz
  • 0
@JesteMlodyGzGdyni

Jakiś debil by ci napisał;
Kup sobie jedną z tych rzeczy;
-Baclofen
-Fenibut

Inne rzeczy cenzurę, nielegalne. Wywala libido w kosmos.

Mądry człowiek by mu odpisał: używaj raz na tydzień bo inaczej się wpierdzielisz w nałogi.
  • Odpowiedz