Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem spokojnym, raczej skrytym chłopakiem i zauroczyła mnie pewna dziewczyna z pracy na magazynie. Czasami rozmawiamy, czasami gdzieś na siebie wpadniemy w pracy, ale rzadko i to wszystko. Ona ma swoje towarzystwo, ja swoje. Ona jest z pak-u, a ja z shipu. Niedawno złożyłem wypowiedzenie. Tak sobie myślę, że już za kilka dni nigdy więcej nie zobaczę tej dziewczyn. Nie chce ciągnąć tej relacji, bo jestem w związku... to dlatego rezygnuje z pracy. Chciałbym chociaż jej na pożegnanie dać jakiś list z miłym słowem. Może czekoladę. Może to dziwne i może tak się nie robi, ale myślałem też, żeby jej dać w kopercie pieniądze. Tyle ile mogę, czyli jakieś 2 tys. ..bezinteresownie. Ona ma teraz dużo wydatków i jest w trudnej sytuacji życiowej. I tak jej już nigdy więcej nie zobaczę. To by było takie moje pożegnanie. Co myślicie?

#zwiazki #zwiazek #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Potrzebowałem chyba to od was przeczytać. To się robi chore, ja ciągle o niej myślę w robocie i po robocie, jak bym nie miał swojego życia.. To by było głupie jakbym jej miał coś dać... Co by wtedy o mnie pomyślała.. dzięki. To nie bait


· Akcje:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim to ty jesteś strasznym romantykiem. powiedz jej że już kończysz z tą robota i chciałeś się pożegnać możesz dać jej np wódkę/alkohol jakiś a w środku dać jakiś list, w sensie odkręcić wódkę/alkohol jakiś i tam list włożyć z forsą lub np czekoladki jakieś xd i tam list włożyć xd

  • Odpowiedz