Wpis z mikrobloga

@WolvvloW: Fajny motocykl ale ma jedną ogromną wadę, brak ABS.
Er5 to był mój pierwszy motocykl i dobrze go wspominam, aż do momentu jak mi jeleń nie wybiegł na drogę i dałem po heblach zblokowało mi koło wyleciałem do przodu a potem pobudka w szpitalu, następne moto już miało ABS i parę razy miałem awaryjne hamowanie, gdzie ten ABS mi dupę uratował.
@WolvvloW: Za 10k to raczej niczego nie znajdiesz, ja imo bym dozbierał, za ok 12~13 tys możesz kupić Bajaj dominar, za 15 już można znaleźć BMW g310r.
No generalnie skupiłbym się na azjatyckich/chińskich markach, to ma być twoje pierwsze moto.
Miałem okazję jeździć dominarem i był serio spoko, 48 KM ABS, naked, na pierwsze moto jak znalazł.
PS: Jak ma być tańsze to bym brał imo dominara.
mikorys - @WolvvloW: Za 10k to raczej niczego nie znajdiesz, ja imo bym dozbierał, za...
@WolvvloW: No ja też mówię o używkach, to nie te czasy, gdzie dostaniesz hindusa czy chiniola za 12 tyś.
Hornet mają ABS, ale nie te starsze.
Zrobisz jak uważasz, dla mnie pierwszy motocykl to taki na którym się nie #!$%@?, to nie auto gdzie bez ABsu co najwyżej obijesz auto, ja miałem farta bo jechałem wolno, ale jakbym jechał szybciej to bym pewnie zginął.
W okolicach 15k już masz większy wybór,