Wpis z mikrobloga

#divyzwykopem

Uważam, że powinny być usługi typu GFE, ale bez seksu. I za odpowiednio niższą stawkę.

Że chłop może przyjść do dziewczyny, przytulić się, potrzymać za rękę. Pobyć z nią. Takie copium dla mózgu.

Myślę, że pomogłoby to wielu facetom z #depresja , #samotnosc , #przegryw

Serio piszę.
  • 13
  • Odpowiedz
@WolvvloW myślę, że bardziej pokrzepiające byłyby usługi Wife Experience: wracasz do domu, a tam siedzi naburmuszone babsko na TikToku, wszędzie syf i #!$%@?, a jak się odezwiesz to od razu drama
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321 100/h

A jeszcze gdyby umiała trochę w psychologię...
Kurde, jakiejś Julce bym nawet zapłacił.
I mógłbym siedzieć w ochraniaczu na krocze, żeby nie było, że mi stanie i wbije jej się w nogę czy cokolwiek.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: ja bym chciał żeby wśród kobiet powstały formacje dziewic, cnót. że masz pewność że taka nigdy wcześniej mi miała chu*a w cipie i wiesz że mogłaby być wtedy czystą żoną. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WolvvloW: Zawsze można spróbować się potargować xD

Że chłop może przyjść do dziewczyny, przytulić się, potrzymać za rękę. Pobyć z nią. Takie copium dla mózgu.


@WolvvloW: A nie przeszkadzałaby ci świadomość, że to jest tylko usługa wykonawana za pieniadze?
  • Odpowiedz
  • 0
@whitepill_enjoyer to copium.
Mózg daje się oszukać.

Wiesz, ja miałem w życiu parę związków, sporo różnych dziewczyn spało ze mną pod śpiworem - o tak, przytuleni.

Ale człowiek przed 30, nieduże miasto, morda nie ta...
  • Odpowiedz
@WolvvloW: Dziwne.. To ja bym już wolał na dziwki iść xD. Płacenie za przytulenie się i trzymanie za rękę? To nie podziała, bo bez uczuć jest tak naprawdę ch*ja warte, a jak poczujesz coś do takiej, to masz problem. W końcu ona robi to tylko dla pieniędzy. Ja przegrywem nie jestem, bo byłem w 2 związkach (jeden był długi), ale większość życia i tak byłem sam. O ile dobrze pamiętam wtedy
  • Odpowiedz