Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałam, że fajnie będzie mieć męża i dzieci. Dzisiaj wiem, że szybko mieszkania nie kupię (500-700 tysięcy bo duże miasto) więc nie ma nawet co o tym myśleć. Z pracy czasami wracam zmęczona, nie wyobrażam sobie jeszcze zapierniczać przy dziecku po 9h poza domem.
Moje dzieciate koleżanki często się żalą, dzwonią zapłakane. Te, które nie pracują i opiekują się dziećmi narzekają bo nie mają swojego życia, są wypalone i dziczeją. Pracujące mamy ciągle są niewyspane, zestresowane, nie mają na nic czasu i często przed to przestają o sobie dbać a ich faceci rozglądają się po innych kobietach.

Jak o tym myślę to cieszę się, że mam swoje spokojne i luźne życie i w sumie codziennie jestem z niego zadowolona xd
#zwiazki #gownowpis
  • 252
@darknightttt: Za bardzo odeszliśmy od natury w strukturze łowiecko zbierackiej wszystkie baby naraz chowały dzieci i zbierały jagody po lesie chłopy szły na caly dzień polować i jakoś to było. Teraz każdy sam musi dbać o swoje dziecko praca 8 godzin dom i to wszystko nie dziwne że ta cywilizacja wymiera to ślepy kierunek. Tylko ludzie z krajów afrykańkich żyjący w biedzie bez nawałów obowiązków się rozmnażają i tak się skończy
Jak o tym myślę to cieszę się, że mam swoje spokojne i luźne życie i w sumie codziennie jestem z niego zadowolona xd


@darknightttt: Ja jestem dzieciaty i też jestem zadowolony z życia.
Są single czy tam bezdzietni smutni i dzietni smutni, nie ma co generalizować.
@darknightttt: ty normalna jesteś? Wystarczy nie kupić mieszkania od dewelopera. W mieście typu Ciechanów za 360k już kupisz normalne duże mieszkanie żeby żyć z dziećmi, jak się nie opierdzielalas w liceum to już po licencjacie idzie 6-7k zarabiać i odkładać na wkład własny i bez faceta. Jak widzę, że taka patologia jak ja jest bardziej zaradna od normickow to aż mi szkoda, że to ja się prędzej rozmnoze niż wy (
@janciopan:
@darknightttt

Rozmowa z ludźmi którzy nie chcą mieć dzieci o sensowności ich posiadania i problemach jest tak samo konstruktywna jak:

1) rozmowa z babami nt powszechnego poboru do wojska albo mobilizacji
2) rozmowa ze stalinem i hitlerem nt demokracji
3) rozmowa z trynkiewiczem o ochronie przed pedofilami
i jak myślisz czego to wina? Czyżby tego wcześniejszego, skrzywdzonego pokolenia...?


@darknightttt: o jakim skrzywdzonym pokoleniu ty pitolisz, kobieto? Naczytałaś się bzdur i teraz je powtarzasz. O każdym pokoleniu można napisać, ze było skrzywdzone. Pfff...
Jak o tym myślę to cieszę się, że mam swoje spokojne i luźne życie i w sumie codziennie jestem z niego zadowolona xd

@darknightttt:
Tak to sobie tłumaczysz, czy naprawdę uważasz, że tak jest lepiej? Fajnie jest balować/podróżować/bawić się jak jest się relatywnie młodym, popatrz na samotnych 40+, co tam się dzieje, czy są szczęśliwi? Nie twierdzę, że każdy musi być rodzicem i to najlepsza droga. Szczęścia życzę!
@darknightttt co to za #!$%@?. we dwójkę jest łatwiej. co najmniej ekonomicznie, ale łatwiej też być szczęśliwym. oczywiście o ile nie jesteś w parze że zjebem. to działa w obie strony