Wpis z mikrobloga

Unia Europejska chce zrobić to co chciał Hitler, tylko pokojowo i długo dystansowo, tak, że ludzie nie będą wiedzieli kiedy to się stanie, na zasadzie gotowanej żaby, gdzie wrzucisz żabę do wrzątku, to ta będzie starała się z niego uciec, lecz gdy wrzucisz żabę do zimnej wody i powoli będziesz podgrzewał temperature, ta będzie się przyzwyczajać, i gdy przekroczy bezpieczną temperature, żaba umrze, bez jakiejkolwiek próby ucieczki

#oswiadczeniezdupy #uniaeuropejska #protestrolnikow #ue
  • 73
  • Odpowiedz
  • 1
@LubieHardkor mam takiego znajomego, niezbyt bystry, w szkole ledwo zdawał, w sumie to był przepychany przez nauczycieli dla świętego spokoju. Nigdy specjalnie nie interesował się historią, polityką itp. W pewnym etapie życia założył konto na FB i zaczął czytać posty na różnych dziwnych grupach co stało się jego głównym, może jednym, źródłem wiedzy. Przez braki w podstawowej wiedzy nie był w stanie weryfikować bzdur które czytał i dzielił się swoją nowo nabytą
  • Odpowiedz
@LubieHardkor: równie dobrze można napisać "Unia Europejska chce zrobić to czego chciał Bolesław Chrobry i Otton III na zjeździe w Gnieźnie" argument at historia to jest ogólnie takie bredzenie polegające na tym ze wymyślałam sobię tezę i mam 10k lat do tyłu żeby znaleźć coś na poparcie
  • Odpowiedz