Wpis z mikrobloga

#silownia jutro chce iść oddać krew. Czy jak dziś zrobię trening to nie popsuje mi jutrzejszych wyników typu hemoglobina itd? Bo nie chciałbym być z takiej pierdoły zdyskwalifikowany jutro
  • 7
  • Odpowiedz
@Espance: ja tak zrobiłem w styczniu i hemoglobina wyszła mi ciut za niska, więc chyba lepiej sobie odpuścić trening dzień przed, w lutym już tego błędu nie popełniłem i wszystko elegancko
  • Odpowiedz
  • 0
@edenmar: no i jestem w kropce. Chciałem zrobić trening ale jednak boję się tych wyników. Niby dopiero jutro oddaje, ale jednak nie chce sobie popsuć wyników. A skąd wiesz że to akurat przez trening ?
  • Odpowiedz
A skąd wiesz że to akurat przez trening ?


@Espance: tego nie wiem na pewno, to tylko moje przypuszczenie, ale nigdy wcześniej mi się nie zdarzyła dyskwalifikacja, a akurat teraz kiedy jestem w regularnym treningu i dietę mam dobrze zbilansowaną, więc korelacja wydaje się dość prawdopodobna
  • Odpowiedz
  • 0
@Espance Zrobiłem ten błąd :) w piątek byłem na treningu, który zakończyłem o 17. W sobotę o 11 była krew + próby wątrobowe. Krew wyszła całkiem okej, podwyższone coś tam było, ale bez większego szału już nawet nie pamiętam. Wątroba jak u alkoholika i sterydziarza, lekarz mi wróżył marskość wątroby - usg zrobiłem wszystkich narządów a watroba w idealnym stanie. Ja bym odpuścił.
  • Odpowiedz