Wpis z mikrobloga

#kanalzero #nieruchomosci #debata
Ogladam sobie debate o mieszkaniach na kanale zero (jestem delikatnie za polowa) i jestem zaskoczony na jakim poziomie to jest prowadzone. Mazurek delikatnie moderuje, a obie strony wypowiadaja sie merytorycznie i malo sobie przeszkadzaja.
Zaorski mega spokoj, malo tego ziomka ogladalem i mocno na plus, Mentzena lubie to nieobiektywnie ocenie, ze on zawsze top xD
ale tez ludzie z lewicy wydaja sie przerastac Zukowska i wszystkie Jachiry o kilkadziesiat klas. Ja jestem prawakiem wiec bardziej argumenty Mentzena przyjmuje ale obaj panowie z lewicy bardzo fajnie odnosza sie do drugiej strony, swoje przyklady popieraja sytuacjami z innych krajow, mega plus. Okazuje sie, ze jest 'lewactwo' i lewica.

Bardzo polecam debate bo w TV nie znajdziecie takiego poziomu dyskusji. Troche ubolewam, ze nie zaprosili naszego @mickpl
  • 17
Zaorski mega spokoj, malo tego ziomka ogladalem i mocno na plus


@93michu93: To super, żę go mało oglądałeś, proponuje nie nadrabiać tego. Zaorski zwykle tak na początku działa, że sprawia wrażenie ogarniętego. ale jak trochę mocniej pogrzebiesz w jego historii i działalności to znajdziesz bardzo nieciekawe rzeczy. Gość jest śliski jak wunsz. Unikać tak jak wszelkich Traderów21, Cezarych Grafów, Albertów Rokickich innych podobnych rotchajldów ( ͡° ͜ʖ ͡°
udzie z lewicy wydaja sie przerastac Zukowska i wszystkie Jachiry o kilkadziesiat klas. Ja jestem prawakiem wiec bardziej argumenty Mentzena przyjmuje ale obaj panowie z lewicy bardzo fajnie odnosza sie do drugiej strony, swoje przyklady popieraja sytuacjami z innych krajow, mega plus. Okazuje sie, ze jest 'lewactwo' i lewica.


Bardzo poleca


@93michu93: Problem jest taki, że lewica sensu stricte jest mało sexy cieżko to sprzedać dużo łatwiej głosować skrajnymi emocjami, niż
  • 1
@barber-barberski: ale to jest tylko jedna, wydaje mi sie np. sluchajac Zukowskiej, malo znaczaca kwestia. Oni zamiast wlasnie probowac dyskutowac jak Spiewak, czy ten pan Konieczny wyciagaja plonaca planete albo mezczyzne biologicznego rodzacego dzieci. Jak na przyklad moglbym zaglosowac na lewice, ktora z jednej strony posiada ludzi, ktorzy przychodza do dyskusji przygotowani, rzucaja argumentami, potrafia kontrowac Mentzena i Zaorskiego, a z drugiej strony wyjdzie mi Jachira i gada takie glupoty z
an Konieczny wyciagaja plonaca planete albo mezczyzne biologicznego rodzacego dzieci. Jak na przyklad moglbym zaglosowac na lewice, ktora z jednej strony posiada ludzi, ktorzy przychodza do dyskusji przygotowani, rzucaja argumentami, potrafia kontrowac Mentzena i Zaorskiego, a z drugiej strony wyjdzie mi Jachira i gada takie glupoty z mownicy, ze nie da sie sluchac. Dlaczego lewica nie szczyci sie tym Koniecznym, Spiewakiem, a zamiast tego wyciagaja aktywiszcza, Zukowskie, Jachiry, prof. Srode. Konfa fajnie
@93michu93: Masz ziomuś, sprawdź ten kanał, jeśli zależy Ci na pogłębieniu idei lewicowych - nie tych tęczowych, nie tych woke'owych, tylko tych dzięki którym masz 8-godzinny dzień pracy, wolne weekendy i jeszcze parę innych "przywilejów" nie do pomyślenia 100 lat z haczykiem temu. Panowie wymiatają.
Dwie Lewe Ręce
@wykopanywykopek: oni (to znaczy cała lewica) istnieją w polityce tylko dzięki sprawom światopoglądowym. Ich receptą na poprawę stanu gospodarki jest drastyczne podniesienie podatków ludziom zarabiającym dwie czy trzy średnie krajowe,. Gdyby zdobyli władzę, to byłoby trzeba ekspresowo wyjeżdżać z kraju
Rzeczywiście memcen krzycząc i składając rece patrząc w góre zbliżył się tylko do podobnego poziomu jak podczas debaty na ulicy z ryśkiem petru XD
te argumenty zaorskiego, że jego zarobione pieniadze na wynajmie kilkudziesieciu lokali pójdą w gospodarke przez co rozwinie się cały kraj xDD
Jak jestem prawicowy sercem to niestety muszę przyznać, że debate sławek z zaorskim przegrali, szczególnie w drugiej połowie