Wpis z mikrobloga

Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie musiałem bo inaczej zdechłbym z nudów na tej bezludnej wiosce gdyby nie komputerek. Chuop 24lvl a nigdy nie miał kolegów ani nie trzymał dziewczyny za rękę bo od zawsze wegetuję w izolacji od społeczeństwa. Zostałem pozbawiony we wczesnym wieku możliwości przeżycia zdarzeń które kształtują resztę życia. Przeciętny 14 latek jest bardziej samodzielny i doświadczony życiowo niż ja
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
Glock17 - Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie m...

źródło: x3NKnvbdB7LQDnZK2iyeaN-1200-80

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • 789
@Glock17: jak masz 24lata i uważasz, że młodość ci minęła, to twoim głównym problemem jest fakt, że jesteś głupi i nic innego...Minęło to ci co najwyżej bycie gówniarzem 16-20 lat, a nie młodość xD
  • Odpowiedz
@Glock17: Nie martw się większa połowa Twojego pokolenia ma ten problem. Rodzice kupili dzieciakowi komputer i ten komputer go wychowywał a starzy mieli spokój.
  • Odpowiedz
@Glock17: to się wyprowadź, ja #!$%@? jak niektórzy ludzie nie potrafią ogarnąć tematów, które zaniedbali rodzice. Przecież zdajesz sobie sprawę gdzie leży problem, rusz się. Marudz, narzekaj, płacz na tagu ale nie próbuj nic zmienić, to druga opcja
  • Odpowiedz
@Glock17: Co stoi na przeszkodzie, żeby się wyprowadzić z domu do dużego miasta? Mieszkasz u mamusi, więc jak pracujesz nawet w Januszexie to jesteś w stanie zaoszczędzić kasę na 3 miesiące przeżycia. W tym czasie szukasz sobie pokoju/mieszkania do wynajęcia, pracę nawet za najniższą. W dużych miastach w Polsce jest względnie łatwo z pracą w ciągu miesiąca na spokojnie coś znajdziesz. No i masz swoje życie dorosłego. A jak się nie
  • Odpowiedz
@Glock17: mam 34 lata w tym roku i to jest najpiękniejszy okres w życiu.
Robota jest, kasa jest, dzieci nie ma, robię co chcę itp.
Btw. Polecam Ci obczajenie na fejsie grupek dla singli.
Byłem w zeszłym roku n akilku wypadach w pl i za granicą, fajnych ludzi można poznać i się pobawić.
  • Odpowiedz
@Glock17: 24 lata? Dalej jesteś młody.

Znajdziesz kogoś albo co gorsza ktoś znajdzie Ciebie i jeszcze będziesz tęsknił za tą chwilą.
  • Odpowiedz
Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie musiałem bo inaczej zdechłbym z nudów na tej bezludnej wiosce gdyby nie komputerek.


@Glock17: jeśli zmarnowałeś to na granie w gierki to przegryw total, mogłeś się czegoś uczyć i dziś odrabiać młodość z większymi możliwościami.
  • Odpowiedz
Co stoi na przeszkodzie, żeby się wyprowadzić z domu do dużego miast


@fanmarcinamillera: no nie wiem. może np. patologia na rynku mieszkaniowym? koszty życia? problem z ogarnięciem sensownej roboty
  • Odpowiedz