Wpis z mikrobloga

Czym się wspomagacie podczas kilkugodzinnej podróży za kierownicą. Ja po 3 godzinach zaczynam zamulać, a kawa działa tylko na chwilę
  • 161
  • Odpowiedz
@Kalinka89: Najlepiej, jeżeli ktoś jest w aucie i z Tobą gada. Jeżeli nie ma to można zadzwonić. Moja dziewczyna jeździ długie trasy w pracy i często dzwoni do mnie, ja sobie robię swoje w domu na słuchawkach i gadamy :)
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Z wykopowymi przygłupami inaczej się nie da. Bo jak to inaczej wytłumaczyć? Księżniczce nie chce się z auta wysiąć bo w dupę zmarznie? Jak woli stwarzać zagrożenie dla siebie i innych, szukając odpowiedzi na takie pytania, to już trąci czystym darwinizmem, w najlepszym przypadku głupotą. No ale to wykop, dzień w dzień jakiś hit.
  • Odpowiedz
@Kalinka89 niczym nie wspomagam się. Dla mnie jazda autem jest wystarczającym wspomagaczem. Widocznie po prostu masz inaczej i nic na to nie poradzisz. Jak jeździsz z kimś, to możesz grać w gry, np. Ktoś mówi słowo, a kolejna osoba musi podać kolejne słowo, które zaczyna się od ostatniej litery poprzedniego słowa
  • Odpowiedz