Wpis z mikrobloga

pokłóciłam się wczoraj z chłopem i go ładnie przeprosiłam, że go tak zdenerwowałam na wieczór. Do teraz nic nie odpisał, ale trudno. Poczekam aż on napisze, także obejdzie się bez tekstu na dzień dobry. Nienawidzę mężczyzn, są tacy manipulujący
  • 69
  • Odpowiedz
@Ryksa może jest na ciebie dalej zły i potrzebuje więcej czasu, żeby to przepracować. A Ty wyrzuty w jego kierunku. Ciekawe co takiego zrobiłaś, że przyznałaś się do błędu i przeprosiłaś.
  • Odpowiedz
no bo przeprosiłam a on zamiast się pogodzić to się napawał tymi przeprosinami i teraz udaje, że nie wie o co chodzi


@Ryksa: ale jak się napawał, że nie odpisywał bo spał? A też jak pisze że nie wie o co chodzi to może chce zamknąć ten temat i nie ciągnąć już tego dłużej nikt nie chce kłótni. Pokłóciliście się, przeprosiłaś, on rano wstał i uważa temat za zamknięty i nie
  • Odpowiedz
@Ryksa a jakoś zadośćuczynienilas czy tylko przepraszam napisalas i tyle, ja jak cos #!$%@? to poza przeprosinami zrobie tez cos milego, kwiatek czekoladka jakis masaż. Dodatkowo ja tak mam ze jak mnie różowa zdenerwuje to potrzebuje troche pomilczeć i sie uspokoic..
  • Odpowiedz
pokłóciłam się wczoraj z chłopem i go ładnie przeprosiłam, że go tak zdenerwowałam na wieczór. Do teraz nic nie odpisał, ale trudno.


@Ryksa: To jest typowa manipulacja, nie przeprasza się kogoś za czyjeś uczucia czy wrażenia ale za własne czyny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz