Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do (high-tier) przegrywów - na co wydajecie kase jako single bez żadnych zobowiązań? tl;dr Nie mam szans na żadną partnerkę, znajomi już dawno poszli w swoje strony, zostałem sam więc wróciłem do domu rodzinnego gdzie mam luz i totalny spokój (w dodatku znalazłem prace zdalną nie IT).
Nie zarabiam dużo ale jestem w stanie miesięcznie odłożyć z 2-4 tys. zł. pytanie co z tym zrobić?
Wydać na głupoty?
Zainwestować?
Podróżować ile się da?
Biedy niby nie ma ale to też za mało żebym wywrócił swoje życie do góry nogami i żył jak influencer typu wypożyczanie sportowych fur albo imprezowanie w Miami.

#przegryw #inwestycje #inwestowanie #oszczednosci #zarobki #samotnosc #tfwnogf #finanse #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do (high-tier) przegrywów - na co wyd...

źródło: photo-1490810194309-344b3661ba39-e1583008113457-1024x512

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Skoro w rodzinnym to dokładaj się, jakieś zdrowsze żarcie (kosztuje nie raz o wiele drożej). Ja tak teraz mam, coś bratu rzucę co miesiąc, tu coś ponaprawiam. U mnie też ojciec nie pracuje już od dawna więc ja dokładam do budżetu domowego i to znika, zawsze jest coś do ogarnięcia. Chyba, że to mieszkanie, to może jakieś mikro hobby, mi ostatnio po głowie chodzą rybki i akwarium tylko dalej nie
  • Odpowiedz
@oinczorniasty: dlaczego nieetyczne? Poczytaj jakich warunków wymagają poszczególne gatunki ryb i im te warunki zapewnij. Np. takie gupiki są tanie, mają małe wymagania, a w dodatku mnożą się jak króliki (ʘʘ) więc to ciekawe doświadczenie móc to obserwować na własne oczy.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zarabiałem około 6.5k jak płaciłem za pokój 500zł to żylem jak pączuś, inwestowałem w jakieś gówno na resell, elektronike itd. koniec końców #!$%@? z tego było ale przynajmniej nie kusiło wydawać, dzięki temu sporo oszczędziłem. Teraz podwyżka do 7,5k ale 3k na mieszkanie, to jak szczur, nawet na dziwkę nie ma. Ogólnie nie polecam wkręcać się w #divyzwykopem, czy drogie hobby, bo były miesiące, że kilka dni
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Odlóż w BTC czy ETH, za rok wyjdź, kup jakieś betonowe złoto poza krajem pod wynajem krótkoterminowy i sobie chociaż w ciepłym siedź raz po raz. Jak masz #!$%@?ć to zainwestuj, za kilka lat sobie podziękujesz , kupisz sobe spokój a tym samym dłuższe życie. Działaj tak żeby mieć w dupie czy masz pracę czy nie - wtedy będziesz mógł robić ciekawsze rzeczy niż neet i chociażby świat
  • Odpowiedz