Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: Powinieneś zahamować dużo wcześniej i nie przez punto tylko dlatego, że widać że coś się dzieje nietypowego. Nawet jeśli ten korek jest tam regularnie to mijanie kolumny aut z taką prędkością gwarantuje ci ZERO szans na reakcją jeśli takie punto wyjechałoby ci odpowiednio późno
  • Odpowiedz
@cwlmod: już nie chce mi się znowu szukać miejsca (aczkolwiek jestem blisko xD) by po raz kolejny policzyć prędkość, ale 70 km/h to tam z pewnością nie było.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Byś przypieprzył to by i tak było na ciebie, choćby za hamowanie klaksonem xd
Przecież widziałeś kierunek już wcześniej, cmon. Ja rozumiem jakby taki dziad wyleciał ci zza tira na esce czy autostradzie, to wtedy też bym tak trąbił i siadł na dupie, bo takie parchy co myślą, że "jo wyjeżdżum i jo mom prawo wypczedzić a ten hój niech hamuje z tyłu", to straszna plaga na drogach, ale tutaj-
  • Odpowiedz
@cwlmod:

Nawet jeśli ten korek jest tam regularnie to mijanie kolumny aut z taką prędkością gwarantuje ci ZERO szans na reakcją jeśli takie punto wyjechałoby ci odpowiednio późno


Przed korkiem zwolniłem, z resztą każdego samobójcy nie uratuję. Ich wybór.
  • Odpowiedz