Wpis z mikrobloga

@Edenes: postać tylko będzie różnic się głosem. Wygląd nie ma znaczenia. Pojawi się chyba tylko w jednej cutscence. A poziom trudności grałem na normalnym i było ok
@Edenes poziom normalny to taki łatwy w innych, ciężko zginąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) większy fun miałem jak zmieniłem na trudny wtedy już trzeba było kombinować jak załatwić przeciwników.
  • 0
@bolsonn: wybrałeś trudny czy bardzo trudny? Ja chyba wezmę ten najwyższy poziom trudności czyli bardzo trudny bo ktoś pisał na wykopie w innym temacie ,że nawet na najwyższym poziomie trudności postać później jest tak mocna ,że jest i tak za łatwo. Czyli pewnie jak w Wiedzmin 3 bo tam jak grałem to też na najwyzszym poziomie trudności od poziomu mniej więcej 8-9 już było trochę za łatwo.
@Edenes Ja tam zawsze polecam najtrudniejszy, albo jeden z trudniejszych poziomów w grze.
Co do wyboru postaci, w sensie kobieta lub mężczyzna to np. blokujesz już sobie z automatu jakieś romanse. Chyba że grasz na PC i ogarniesz sobie mody to #!$%@?.
@Edenes:
Zacznij od normala, żeby mniej użerać się z ułomnym na początku strzelaniem.
Przełącz na trudny po wydaniu pierwszych paru punktów na talenty 9+ poziomu i bardzo trudny po zainwestowaniu paru punktów w talenty 15+ poziomu.

Wybór tła daje konkretne, krótkie lub bardzo krótkie wprowadzenie. Dodatkowo potem czasem możesz coś wtrącić na podstawie tła, czasami pozwala to zastąpić jakąś ścieżkę zależną od umiejętności, ale rzadko. Wybierz co bardziej pasuje Ci do